کد خبر: 707820 A

دروازه‌بان استقلال و انتخاب مسیر اشتباه

سیدجسینی حسینی در نهایت نتوانست در رقابت با سه دروازه‌بان دیگر نظر مثبت کی روش را برای حضور در جام ملت‌ها جلب کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دوران درخشش سیدحسین حسینی در استقلال با کنار زدن بزرگترین نام درون دروازه این تیم طی سال‌های اخیر استارت خورد و او با نیمکت نشین کردن مهدی رحمتی و در ادامه ثبت رکورد بیشترین زمان بسته نگه داشتن دروازه، خود را مدعی اصلی حضور در اردوگاه تیم ملی طی سال 2018 مطرح کرد.

او اما در روزهای پایانی فصل گذشته حضوری نصفه و نیمه در ترکیب استقلال داشت و این مساله باعث شد تا بزرگترین رویای دروازه‌بانی‌اش یعنی حضور در جام جهانی را به رقبایی مثل علیرضا بیرانوند، رشید مظاهری و امیر عابدزاده واگذار کند. برای سیدحسین حسینی فصل هجدهم فوتبال ایران نیز چندان خوب پیش نرفت و او بار دیگر به نیمکت نشین تیم وینفرد شفر تبدیل شد و تا جایی که طی فصل جاری فرصت کوتاهی برای حضور در ترکیب به دست آورد و حضورش برابر سپیدرود بعد از مدت‌ها به یک اتفاق ویژه تبدیل شد. حضور ثابت در ترکیب استقلال و کلین شیت برابر سپیدرود بار دیگر او را مورد توجه کارلوس کی روش قرار داد تا فرصت حضور در آخرین اردوی پیش از اعلام اسامی لیست جام ملت‌ها را به دست بیاورد.

حسینی برابر فلسطین در دیدار تدارکاتی دوحه فرصتی 15 دقیقه‌ای به دست آورد که از شانس بدش حریف در دقایق پایانی به تک گل تساوی بخش در این جدال دست یافت. موضوعی که از همان لحظه زمزمه‌های مربوط به احتمال حذفش از جام ملت‌ها را بار دیگر افزایش داد.

در نهایت شب گذشته او جزو نفراتی قرار گرفت که برای ترک اردوگاه تیم در کمپ اسپایر فرودگاه دوحه را به سمت تهران ترک کردند و گلر جوان استقلال دومین تورنمنت خود در این سال را به این شکل از دست داد. حذف از لیست کارلوس کی‌روش که در آن می‌توان تداوم در نیمکت نشینی در جمع آبی‌پوشان و تک گل فلسطین را در آن پررنگ دانست.

جایی که وینفرد شفر به او برای همراهی تیمش در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اعتماد لازم را نداشته، مطمئنا نمی‌شد از کی‌روش هم انتظار اعتماد در جام ملت‌ها که برایش از مهمترین تورنمنت‌های دوران مربیگری‌اش با توجه به جایگاهش، را داشت. سیدحسین حسینی اما به نظر می‌رسد بیشتر از هر چیزی بابت رفتارهای غیرحرفه‌ای خود طی سال اخیر متحمل این ضربات و حذف شده است. رفتارهایی که ابتدا نام او را از ترکیب استقلال دور کرد و اکنون هم این شرایط برای او در تیم ملی بار دیگر تکرار شده است.

 

تیم ملی فوتبال ایران جام ملت های آسیا سیدحسین حسینی پیام نیازمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر