کد خبر: 707628 A

هافبک بلژیکی اینترمیلان به دلیل مسائل انضباطی بازی با ناپولی را از دست داده است.

به گزارش ایلنا، روز یکشنبه با اعلام سایت رسمی باشگاه اینترمیلان راجا ناینگولان به دلیل مسائل انضباطی تا اطلاع ثانوی از فعالیت فوتبالی به همراه این تیم محروم شد. برخی رسانه‌های ایتالیایی اعلام کرده بودند به دلیل تاخیر او در جلسات تمرینی چنین تصمیم اتخاذ شده است و برخی هم معتقد بودند او با بنگاه‌های شرط بندی همکاری دارد.

در چارچوب مسابقات هفته هجدهم سری آ از ساعت 23 فرداشب اینتر در ورزشگاه جوزپه‌مه‌آتزا میهمان ناپولی است.

لوچیانو اسپالتی، سرمربی نراتزوری در نشست خبری پیش از این مسابقه اظهار داشت: پس از بازی با کیه وو بازیکنان اولین نفرات متاسف و نا امید از نتیجه بدست آمده بودند و آنها میخواهند با بازی خوب و گرفتن نتیجه اوضاع را درست کنند. فردا باید با هوش کار کنیم. آنچلوتی اگر بهترین نباشد حداقل یکی از بهترین مربیان ایتالیاست که می‌داند چه هنگام باید از دفاع و حمله استفاده کند.

او در ادامه درباره غایبان این مسابقه گفت: ما متاسفیم که ناینگولان را برای بازی فردا در اختیار نداریم زیرا او بازیکن با کیفیتی است اما قوانین نیز اهمیت دارد. راجا با ما تمرین می‌کند و پس از بازی با ناپولی او را در اختیار خواهیم داشت. گاهی اوقات شما به دنبال فرد مجرم هستید اما ما اینتر خانواده ژانگ هستیم و اینتر خانواده ژانگ این تصمیم را گرفت و ما باید به قوانین احترام بگذاریم.

اسپالتی گفت: پس از دو سه روز راجا بخشی از تیم خواهد بود و منتظریم او سهم و کمکش را به تیم ارائه کند. میراندا هم در بازی فردا در اختیار ما نیست زیرا کامل ریکاوری نکرده است. آساموآ و ماریو را در اختیار خواهیم داشت.

اینترمیلان راجا ناینگولان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر