کد خبر: 707586 A

سرمربی تیم ملی فلسطین در گفتگو با سایت ای اف سی از انگیزه بالای شاگردانش برای حضور در رقابت های جام ملت‌ها صحبت کرده است.

به گزارش ایلنا، فلسطین در سال 2015 اولین حضور خود در جام ملتها را تجربه کرد که سه باخت در مرحله گروهی حاصل کار این تیم بود اما آنها می خواهند امسال به ناکامی آسیایی شان پایان دهند. البته گروه فلسطین امسال خیلی سخت است و استرالیا که مدافع عنوان قهرمانی است، به همراه سوریه و اردن همگروه های این تیم خواهند بود.

نورالدین ولد علی، سرمربی تیم ملی فلسطین در فاصله کمتر از دو هفته مانده تا جام ملتهای آسیا در گفت و گویی با سایت ای اف سی گفت: «تیم ما یک شگفتی بزرگ در تورنمنت جام ملتهای آسیا 2019 خواهد بود. پیروزی در بازی نخست مقابل سوریه بسیار مهم است چون اساسا دیدارهای نخست در هر تورنمنت این ویژگی را دارند.»‌

سرمربی الجزایری فلسطین در ادامه گفت: «ما فلسطین هستیم و به انگیزه اضافی برای شگفتی سازی نیاز نداریم. ما با بقیه تیم ها متفاوت هستیم و همه چیز به خودمان بستگی دارد.»

او درباره نتایج ضعیف فلسطین در دوره قبلی جام ملتها گفت: «در بازی های دوره قبل تجربه نداشتیم و از آن درس های زیادی آموختیم و مشکلات را کشف کردیم تا پیشرفت کنیم.»

بازی تیم ملی رقابت فلسطین ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر