کد خبر: 707420 A

فریبا:

بهتاش فریبا عضو کمیته فنی استقلال معتقد است نتایج این تیم در هفته‌های پایانی خوب بوده و آنها باید در نیم‌فصل دوم شرایط را بهتر کنند.

به گزارش ایلنا،بهتاش فریبا عضو کمیته فنی استقلال معتقد است نتایج این تیم در هفته‌های پایانی خوب بوده و آنها باید در نیم‌فصل دوم شرایط را بهتر کنند.

با فریبا درخصوص نتایج تیم در نیم‌فصل اول و همچنین جدایی گرو و نیومایر و پیش‌بینی‌اش از عملکرد تیم‌ ملی در جام ملت‌ها همکلام شدیم.

شرایط استقلال را در پایان نیم‌فصل اول چطور ارزیابی می‌کنید؟

اوایلش استقلال نتایج خوبی را کسب نکرد اما در آخر نتایج بهتر شد و توانست در جایگاه خوبی در جدول قرار بگیرد.

داوری‌ها زیاد به نفع شما در نیم‌فصل اول نبود؟

با نظر شما موافقم. در خیلی از بازی‌ها داوری‌ها به ضرر ما بود. به همان اندازه که خیلی از تیم‌ها از داوری استفاده کردند، برخی از تیم‌ها واقعا ضرر کردند.

یعنی منظورتان این است که داوری‌ها به سود یک تیم خاص است؟

آماری که در برنامه نود نشان داد این بود که در داوری‌ها این اتفاق افتاده است و من امیدوارم که آن سهوی باشد و داوران در نیم‌فصل دوم کمتر اشتباه کنند.

گرو و نیومایر هم از جمع تیم‌تان جدا شدند؟

این دو بازیکن برای تیم خیلی زحمت کشیدند به خصوص گرو. او تمام تلاشش را می‌کرد اما خب به سیستم تیم ما نمی‌خورد. نیومایر هم بازیکن بدی نبود او در همین بازی آخر دو موقعیت خیلی خوب ما را از دست داد. فکر می‌کنم مصدومیت‌هایی که برای این بازیکن به وجود آمد، باعث شد که او از ترکیب تیم خارج شود. نیومایر از جمله بازیکنانی بود که وقتی دچار آسیب‌‌ دیدگی می‌شد دیر خوب می‌شد.

با این تجربه تلخ در جذب بازیکن خارجی آیا باز هم استقلال باید این کار را دوباره تکرار کند؟

قطعا استقلال باید باز هم بازیکن خارجی بگیرد زیرا با توجه به گروه سختی که در آسیا دارد، به این امر نیاز مبرم دارد. نظر شخصی من این است که اگر استقلال بتواند سرور جباروف را جذب کند، می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد. جباروف می‌تواند حتی با استقلال قرارداد یک سال و نیمه هم ببندد زیرا من از او شناخت کامل دارم. او بازیکنی است که خیلی حرفه‌ای کار می‌کند و تمام تمرکزش روی فوتبال است. او در آسیا هم بازی کرده و تجربه لازم را دارد.

تبریزی نتوانست در نیم‌فصل اول عملکرد خوبی داشته باشد.

تبریزی از نظر من یک فوتبالیست کاملا ممتاز است. او دومین گلزن فصل گذشته لیگ بود و می‌تواند باز هم بهترین باشد. مربیان استقلال باید با او از نظر روحی بیشتر کار کنند.

تیم ملی می‌تواند در جام ملت‌ها موفق باشد؟

امیدوارم این اتفاق بیفتد. کی‌روش بهترین تیم هشت سال اخیر را در اختیار دارد. او جوان‌های خیلی خوبی را هم در اختیار دارد که همگی باتجربه هستند.

اما کی‌روش گفته ما می‌توانیم تا نیمه نهایی در این مسابقات صعود کنیم؟

رویای ما قهرمانی است نه حضور در جمع چهار تیم پایانی. خدا رحمت کند پرویز دهداری را که با دو ریال پول تیم ما را سوم آسیا کرد حالا ما با این همه بازیکن به نظرتان نباید قهرمان شویم.

 

 

استقلال بهتاش فریبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر