کد خبر: 707251 A

هافبک دفاعی پرسپولیس معادلاتی که در مورد دعوت شدن بازیکنان این تیم به تیم ملی مطرح شده را بر هم زده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فهرست جدید تیم ملی‌ هم مثل چند فهرست قبلی بعد از جام جهانی حرف و حدیث‌های زیادی به همراه داشت و با اعتراضاتی مواجه شد که حتی بعضاً سرمربی تیم ملی را به عدم داشتن نگاه عادلانه به بازیکنان تیم‌ها متهم می‌کرد.

خط خوردن جلال حسینی در آخرین اردوی پیش از سفر به روسیه و پس از آن عدم دعوت از نفراتی مثل محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده و کمال کامیابی‌نیا باعث شد این شائبه مطرح شود که اختلاف کی‌روش - برانکو اثر خودش را روی نفرات انتخابی گذاشته و سرمربی تیم ملی قصد ندارد به جز بیرانوند که گزینه همیشگی در چهارچوب دروازه است، شخص دیگری از این تیم را حتی با وجود شایستگی دعوت کند.

با این وجود یکی از نفراتی که روی این فرضیه خط بطلان کشیده احمد نوراللهی است. هافبک دفاعی پرسپولیس که در جریان رفتنش به خدمت سربازی، محرومیت و بیرون نشستنش برای مدت بیش از یک سال و پس از آن دست و پنجه نرم کردن با انواع مصدومیت‌ها مدتی با وقفه در فوتبالش روبرو شد و باعث شد از سطح بالای خودش دور شود، خیلی زود به دوران اوج برگشت و نمایش درخشانی در ترکیب پرسپولیس در لیگ و جام حذفی داشته است.

نوراللهی در اردوهای اخیر به تیم ملی هم دعوت می‌شود و با وجود کار سختی که در رقابت با نفراتی مثل عزت‌اللهی، ابراهیمی، حاج‌صفی و حتی کریمی دارد توانسته جایی در ترکیب اصلی در دیدارهای تدارکاتی برای خودش دست و پا کند و به نظر می‌رسد کی‌روش از عملکردش راضی باشد.

2018-12-24 19.29.45

2018-12-24 19.29.59

 

تیم ملی فوتبال احمد نوراللهى تیم ملی فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر