کد خبر: 707231 A

تراکتورسازی در حق من جفا کرد

یکی از بازیکنانی که نیم فصل اول بیرون ماند، سینا عشوری بازیکن تراکتورسازی بود که قرارداد او از سوی باشگاه به صورت یکطرفه فسخ شد.

به گزارش ایلنا،یکی از بازیکنانی که نیم فصل اول بیرون ماند، سینا عشوری بازیکن تراکتورسازی بود که قرارداد او از سوی باشگاه به صورت یکطرفه فسخ شد. این بازیکن که این روزها در زمین فولادشهر از امکانات ذوب‌آهن بهره می‌برد عشوری که دنبال شکایت خود از تراکتورسازی است مطمئن است در نیم فصل دوم به میادین باز خواهد شد.

سینا عشوری یک نیم فصل بیرون ماند. الان در چه وضعیتی قرار داری؟

خدا را شکر اوضاع خوب است و هر روز تمرینات خودم را پشت سر می‌گذارم و در آمادگی خوبی به سر می‌برم. منتظر هستم تا به زودی تیم آینده‌ام مشخص شود و با قدرت کارم را در لیگ شروع کنم.

مذاکره‌ای هم داشته‌ای؟

بله، از طریق مدیر برنامه‌هایم با چند تیم مذاکره داشته‌ام تا با بررسی شرایط کار عقد قرارداد نهایی و تیم آینده‌ام مشخص شود.

وضعیت شکایت تو از تراکتورسازی به کجا کشید؟

شکایتم را که از تراکتورسازی بابت طلب دو فصل قبلم انجام داده‌ام و منتظر اعلام رای هستم. بعد از مشکلاتی که با آقای آجورلو داشتم و همه هواداران می‌دانند که حق با من است مجبور شدم از این تیم شکایت کنم. البته شکایت من به مدیریت قبل آقای زنوزی بر می‌گردد و از طریق قانون کارم را پیش می‌برم. آجورلو به من گفته بود که قراردادت را با بخشیدن نیمی از پولت فسخ کن و به هیچ‌کس هم چیزی نگو که من این موضوع را قبول نکردم.

بابت تراکتور تحت مدیریت زنوزی که قرارداد تو را فسخ کرد چه تصمیمی داری؟

آنها هم بدون اینکه با من صحبتی داشته باشند این کار را کردند و منتظر بودیم تا نیم فصل شود و از طریق قانون درخصوص این مساله هم شکایت داشته باشیم. من حتی SMSهایی که بین خودم و آقای کاظم محمودی ردوبدل شد را دارم و آن موقع با آقای الیاسی که مدیرعامل بود هم صحبت داشتم اما بدون اطلاع به بنده قرارداد من را یکطرفه فسخ کردند. حتی برای روشن شدن تکلیف سر تمرین رفتم که اجازه حضور و مذاکره را به من ندادند.

فکر می‌کنی نیم فصل با برگشتن دوباره‌ات بتوانی شرایط خوبی که داشتی را پیدا کنی؟

صددرصد اینطور است. با اعتقادی که به خودم و فوتبالم دارم قطعا نیم فصل با قدرت بازخواهم گشت. در حال حاضر در زمین ذوب‌آهن با همکاری آقاسعید آذری تمرینات اختصاصی‌ام را دنبال می‌کنم تا به زودی با انتخاب تیم آینده‌ام از بین گزینه‌هایی که وجود دارد خودم را برای یک شروع خوب در ادامه لیگ آماده کنم. متاسفانه تراکتورسازی در حق من جفا کرد اما برای جبران کاملا آماده هستم.

گفتی سعید آذری و ذوب‌آهن! قصد برگشتن به تیمی که از آن مطرح شدی را نداری و آیا مذاکره‌ای با آنها داشته‌ای؟

واقعا جا دارد از سعید آذری بابت لطفی که به من داشت و اجازه داد از امکانات ذوب‌آهن برای تمرین استفاده کنم تشکر داشته باشم. من اگر از ذوب‌آهن رفتم به خاطر شرایطی بود که آن موقع بین من و سرمربی تیم به وجود آمد و ادامه همکاری ممکن نبود. ذوب‌آهن خانه من است و عرق خاصی به این تیم دارم و خیلی دوست دارم دوباره به این تیم برگردم. با این حال صحبت خاصی انجام نداده‌ایم و باید دید در آینده چه شرایطی پیش خواهد آمد.

فکر می‌کنی این ذوب‌آهن که امسال شروع خوبی نداشت بتواند در ادامه لیگ عملکرد موفقی در لیگ و آسیا داشته باشد؟

ذوب‌آهن به نظرم کمی بدشانس بود اما با آمدن علیرضا منصوریان که یک مربی باهوش و با برنامه است در کنار بازیکنان خوبی که این تیم دارد، شک ندارم با حمایت مدیریت آنها می‌توانند روزهای سخت نیم فصل اول را جبران کرده و در لیگ و آسیا شرایط خوبی پیدا کنند.

 

تراکتورسازی سینا عشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر