کد خبر: 707222 A

مدافع سابق تیم ملی و تیم‌های لیگ برتری خداحافظی خود را از فوتبال اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فرشید طالبی، بازیکن سابق تیم‌ ملی و تیم‌های ذوب آهن، سپاهان، تراکتورسازی و فجر سپاسی با انتشار متنی در فضای مجازی خداحافظی خود را از دنیای فوتبال اعلام کرد. طالبی سابقه نامزدی مرد سال فوتبال آسیا را هم در کارنامه دارد.

در متن خداحافظی طالبی آمده است:

خداحافظی با عزیزانی که در سخت ترین شرایط با تشویق ها و دلگرمی های بی دریغشان کمکم کردند تا با قدرت پیش بروم و ناملایمات فوتبالی را تحمل کنم و دم نزنم برایم بسیار سخت و دشوار بود...

مردم فهیم و خونگرم شیرازی که با عشق تمام نشدنی که نثارم کردند در فجر شهید سپاسی همراه و همدمم بودند،هواداران مهربان اصفهانی که در قهرمانی و نایب قهرمانی ها یار همیشگی ام بودند و هوادران پر شمار،با تعصب و‌پر شور آذری که با شور و شوق بی حد و حصرشان اوج هیجان را برایم به ارمغان آوردند همه و همه در کنار هم با محبت و عشقی مثال زدنی بهترین لحظات فوتبالیم را رقم زدند.عزیزانی که در خوشی و نا خوشی با کلام مهربانشان انگیزه بودند برای ادامه راهی که پر بود از دسیسه،باند بازی و‌ کارشکنی های تمام نشدنی.با همه عشقی که بهم بخشیدین خیلی تلاش کردم برای بازگشت دوباره اما ادامه راه در فوتبالی که اگر اخلاق گرا باشی زمینت می زنن و به جای شایسته سالاری بر پایه رابطه ها و ضابطه ها بنا شده ،انگیزه ای برای تلاش و بازگشت دوباره برایم باقی نگذاشت..

همیشه سعی کردم در این ماراتن پر از مانع با تکیه بر قدرت پروردگار تمام داشته هایم از راه حلال و بر پایه شایستگی باشد و خدا را شاکرم که حضورش را در تمام قهرمانی ها،تصاحب کاپ اخلاق وکاندید شدنم برای تصاحب عنوان مرد سال آسیا حس کردم و شهرت با عزت نصیبم کرد.

با وجود تمام زخم های التیام نیافته ای که در طول این سال ها متحمل شدم به عشق هواداران فجر سپاسی،ذوب آهن،سپاهان و تراکتور با وجود پیشنهادهای پی در پی از تیم های بزرگ پایتخت برای موفقیت این تیم های شهرستانی از جان مایه گذاشتم و امیدوارم محبت این عزیزان را در جایگاه دیگری جبران نمایم..

به حرمت شما عزیزان بی همتای شیرازی،اصفهانی و آذری در کنار هواداران پرسپولیسی و استقلالی که همواره لطف و‌محبتتان شامل حالم بود و در طول سالهای دوری از فوتبالم همچنان کنارم بودید و دلم قرص بود به حضورتان ،به نگاه پر مهرتان ،تصمیم گرفتم خداحافظی ام از فوتبال را اعلام کنم.بیان احساسم برای شما مهربانان که دل و روحم مملو از عشق شماست در کلام نمی گنجد، تنها می توانم بگویم بزرگترین سرمایه زندگیم هستین و خداوند را به خاطر این دارایی عظیم همواره شکر گزارم.

امیدوارم نور ایزدی روشنی بخش وجود پر مهرتان باشد که به نیکی در یاد و خاطرم جاودانه هستید...

دوستدار شما فرشیدطالبی

یا حق

 

لیگ برتر فوتبال فرشید طالبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر