کد خبر: 706889 A

هافبک موردنظر برانکو سخت به دنبال آن است تا با دریافت رضایتنامه از تیم فولاد به پرسپولیس ملحق شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، یکی از بازیکنانی که برانکو ایوانکوویچ روی او نظر مساعد دارد و به باشگاه پرسولیس دستور داده او را جذب کنند سینا مریدی بازیکن جوانو 22 ساله تیم فولادخوزستان است که توانسته با عملکرد خوب خود نظر مثبت برانکو را به خود جلب کند.

سینا مریدی کیست؟

مریدی متولد 16 اردیبهشت 1375 است و در در دزفول به دنیا آمده است. فولاد خوزستان نخستین و تنها باشگاه مریدی در دوران فوتبال اوست. مریدی در تیم پایه‌های فولاد بازی کرده و بعد به تیم اصلی منتقل شده است. در تابستان گذشته بود که سیروس پورموسوی سرمربی وقت فولاد به مدیران باشگاه توصیه کرد قرارداد مرید را تمدید کنند و این اتفاق هم افتاد و مریدی با فولاد به مدت سه سال تمدید کرد.

این بازیکن در این فصل از رقابت‌ها در 12 بازی برای فولاد خوزستان به میدان رفته و 1 گل نیز به ثمر رسانده است. او در این 12 مسابقه 4کارت زرد و 1 کارت قرمز از داوران دریافت کرده و یکی از بازیکنان اصلی و مهم فولاد در این فصل از رقابت‌ها است.

پیشنهاد پرسپولیس

تیم پرسپولیس با پایان محرومیت از فصل نقل و انتقالات به دنبال تقویت تیم خود برای نیم فصل دوم لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و همچنین قهرمانی در جام حذفی است و برای این اهداف اقدام به مذاکره با بازیکنان مورد نظر خود کرده است.

در راستای تقویت تیم، برانکو از مدیران باشگاه درخواست جذب مریدی را کرده و اعتقاد دارد حضور او می‌تواند دستش را برای چینش بازیکنان در بخش دفاعی این تیم بازتر از قبل کند.

این بازیکن با توجه به خصوصیات فنی و بدنی خود می‌تواند در دو پست دفاع میانی و هافبک دفاعی برای پرسپولیس بازی کند و این امر یکی از آن عواملی است که برانکو را برای جذب او ترغیب می‌کند چرا که سرمربی کروات همواره نشان داده به بازیکنان چند پسته علاقه مند است و اعتقاد دارد آن‌ها می‌توانند به تغییر تاکتیک تیم کمک کنند.

آیا انتقال نهایی خواهد شد؟

مدیران پرسپولیس با توجه به تاکید برانکو مبنی بر جدب مریدی با ارسال نامه‌ای رسمی به باشگاه فولاد خوزستان خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده‌اند اما هنوز جواب رسمی را از همتایان خود در تیم فولاد خوزستان دریافت نکرده‌اند.

چندی پیش بود که برانکو و افشین قطبی جلسه‌ای با یکدیگر برگزار کردند و ضمن خوش و بش با یکدیگر به بررسی انتقال مریدی به پرسپولیس پرداختند. حتی گفته شد که قطبی خواهان در اختیار گرفتن علوان زاده از پرسپولیس شده و شاید با این معاوضه شاهد پیوستن مریدی به پرسپولیس باشیم.

این بازیکن در مصاحبه‌های مختلف از علاقه خود برای پیوستن به پرسپولیس پرده برداشته و گفته دوست دارد زیر نظر برانکو بازی کند.

باید منتظر باشیم و ببینیم که چه سرنوشتی در انتظار مریدی خواهد بود و آیا این بازیکن را در نیم فصل دوم در لباس پرسپولیس خواهیم دید یا خیر.

 

پرسپولیس سینا مریدی فولادخوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر