کد خبر: 706845 A

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت:سیدرسول امین جواهری از مدیران زحمتکش و بی ادعای فوتبال ایران بود

به گزارش ایلنا، حجت الله بهمنی در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت: امین جواهری مدیرعامل جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران همواره همکاری نزدیکی با سازمان لیگ فوتبال ایران داشت و حامیان هواداران فوتبال را به خوبی هدایت و راهبری می کرد و یکی از مردانی بود که در بهبود فرهنگ هواداری فوتبال ایران تلاش کرد.

وی افزود: سید رسول امین جواهری به همراه نیروهایش در برگزاری مراسم اختتامیه ها و جشن قهرمانی مسابقات جام حذفی، لیگ برتر و لیگ دسته اول فوتبال حضوری فعال و موثر داشت. مرحوم جواهری همواره در این مراسم بدون چشمداشت و دریافت ریالی دستمزد خدمات ارزنده و شایسته ای را به فوتبال این کشور ارایه کرد. 

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ تصریح کرد:سید رسول جواهری نقش موثری در تحول برگزاری مراسم جشن ها و اختتامیه های فوتبال داشت و همواره برای برگزاری مراسم ختم ها و یادبودهای اهالی فوتبال زحمات فراوانی می کشید. اکنون زمان آن رسیده که خانواده بزرگ فوتبال با برگزاری مراسمی شایسته پیکر سیدرسول امین جواهری را به خانه ابدی بدرقه نمایند.

 

سازمان لیگ فوتبال ایران حجت الله بهمنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر