کد خبر: 706760 A

بهترین پنالتی زنان لیگ برتر در نیم‌فصل

در نیم‌فصل اول لیگ برتر 30 پنالتی توسط تیم‌های مختلف حاضر در این دوره از رقابت‌ها به دست آمده که از این تعداد 27 ضربه پنالتی تبدیل به گل شده است.

به گزارش ایلنا،در نیم‌فصل اول لیگ برتر 30 پنالتی توسط تیم‌های مختلف حاضر در این دوره از رقابت‌ها به دست آمده که از این تعداد 27 ضربه پنالتی تبدیل به گل شده است.

سه پنالتی که توسط حسن بیت سعید بازیکن تیم فولاد، سید پیمان میری از نفت مسجدسلیمان و مهدی ترابی در تیم سایپا برابر حریفان از دست رفته و 10 درصد پنالتی‌های نیم‌فصل را تشکیل می‌دهد. اما در میان پنالتی‌زنان لیگ برتر علی علیپور (پرسپولیس)، محسن مسلمان (ذوب آهن) ، میثم کریمی (استقلال خوزستان)، روح‌ا... سیف اللهی و محمد نوری (پارس جنوبی)، محمد غلامی و حسین ابراهیمی (سپیدرود)، استنلی کی‌روش(سپاهان) و لوسیانو پریرا (فولاد خوزستان) با 2 پنالتی که تبدیل به گل کرده‌اند بهترین عملکرد را داشته‌اند.

تیم پارس‌جنوبی با 5 پنالتی بیشترین تعداد پنالتی را در میان تیم‌های لیگ برتر هجدهم داشته که هر 5 پنالتی این تیم تبدیل به گل شده است. سایپا با یک ضربه پنالتی که آن هم توسط مهدی ترابی به هدر رفته کمترین پنالتی را در این فصل داشته و کمترین استفاده را از آن کرده است.

علی علیپور پارس‌جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر