کد خبر: 706717 A

جشن 50 سالگی آسیا راگبی با حضور رئیس فدراسیون جهانی عنوان برگزار شد.

جشن 50 سالگی آسیا راگبی که با حضور رئیس فدراسیون جهانی، بیل بویمنت و آقاحسین، رئیس آسیا وتمامی اعضای فدراسیون راگبی آسیا و مقامات فدراسیون جهانی در معرفی برترین های آسیا، که در 4 عنوان برگزار شد، کمیته ی توسعه راگبی بانوان ایران به عنوان برترین کمیته سال 2018 معرفی شد.

 جایزه توسط رئیس انجمن و رئیس کمیته ی توسعه بانوان ایران دریافت شد. در این رابطه  حسن میرزاآقابیک گفت: آنچه امروز در راگبی آسیا برای ایران اتفاق افتاده را مدیون همکارانم در انجمن و تلاش بی وقفه و ستودنی کمیته های استانی هستم و این اتفاق مهم را به خانواده ی راگبی ایران تبریک عرض نموده و از حمایت های فدراسیون انجمن های ورزشی جناب آقای علیپور که در رقم زدن این مهم انجمن را حمایت کرده، تشکر و قدردانی می نمایم. همچنین در جشن برترین های امسال که در بهمن ماه برگزار می گردد، از جایزه ی اهدایی رونمایی خواهد شد.

همچنین در اجلاس خانم میرهادی ، نایب رئیس بانوان اسبق انجمن، از سمت خود در کمیته ی بانوان آسیا استعفا داده و دو تن از بانوان ایران را نامزد عضویت در کمیته پیشنهاد نمودند. جا دارد از تلاش ارزشمند ایشان در دوره ی عضویت در کمیته ی آسیا و انجمن راگبی تشکر و قدردانی نمایم.

 

راگبی بانوان آسیا راگبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر