کد خبر: 706651 A

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران تأکید کرد که در پی ریاست سازمان لیگ یا دبیری فدراسیون فوتبال نیست.

به گزارش ایلنا، صادق درودگر در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ درباره شایعه حضورش در پست دبیری فدراسیون فوتبال یا ریاست سازمان لیگ اظهار داشت: من سال‌ها به عنوان مدیرعامل در باشگاه‌های مختلف و مردمی فوتبال ایران فعالیت کرده‌ام و به خوبی به سختی‌ها و مشکلات باشگاهداری و مدیران باشگاه‌ها آگاه هستم. پیش از حضور در هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال و قبول بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران هم ریاست محترم فدراسیون فوتبال به بنده پیشنهاد همکاری در فدراسیون را داد که با تشکر از ایشان به دلیل شخصی این پیشنهادها را نپذیرفتم.

وی افزود: به دلیل دوستی چندین ساله با جناب بهاروند که سال‌ها رئیس هیئت فوتبال استان لرستان بود و در باشگاه خیبر خرم‌آباد هم فعالیت داشت، پیشنهاد همکاری در بازاریابی سازمان لیگ را پذیرفتم و تلاش کردم تا به باشگاه‌ها خدمت کنم و برای فوتبال درآمدزایی داشته باشم. بنابراین به هیچ عنوان به دنبال دبیری فدراسیون فوتبال یا ریاست سازمان لیگ نیستم تا ان‌شاءالله این کار نیز به سرانجام برسد و سپس این مسئولیت را به جوان‌ترها واگذار خواهم کرد.

درودگر با اشاره به قرارداد تبلیغات محیطی امضا شده در گذشته گفت: من مسئول بازاریابی در این فصل هستم و به قراردادهای گذشته کاری ندارم و تلاش می‌کنم مدافع حقوق باشگاه‌ها باشم. سازمان لیگ نیز جوی دوستانه و صمیمانه دارد که همه پرسنل سازمان لیگ تحت هدایت ریاست فعالیت خود را انجام می‌دهند.

صادق درودگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر