کد خبر: 706231 A

ایران به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین و مهم‌ترین تیم‌های مدعی قهرمانی جام ملت‌های آسیا به امارات می‌رود. از همین رو رسانه‌های خارجی نگاه ویژه‌ای به تیم ملی ایران دارند.

به گزارش ایلنا، سایت تلگراف در گزارشی جالب از تیم ملی فوتبال ایران و سردار آزمون به‌عنوان شانس‌های نخست قهرمانی و آقای گلی در جام ملت‌های آسیا یاد کرد.

در گزارش تلگراف می‌خوانیم: تا آغاز جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به میزبانی امارات تنها ۲ هفته دیگر باقی مانده است. تیم ملی استرالیا مدافع عنوان قهرمانی کار سختی برای دفاع از عنوان قهرمانی خود دارد و باید با تیم‌هایی چون ایران، کره جنوبی و ژاپن در این راه رقابت کند که مدعیان اول قهرمانی هستند.

در این دوره از رقابت‌ها مربیان بزرگ زیادی حضور دارند. کارلوس کی‌روش و پائولو بنتو پرتغالی در کنار اریکسون و لیپی و زاکه‌رونی از جمله مربیان بزرگی هستند که در این دوره از رقابت‌ها حضور دارند. همچنین بازیکنان بزرگ زیادی هم در این دوره هستند. شاید بتوان سون هیونگ مین را ستاره‌ای بدانیم که با جدایی از تاتنهام تیمش را در جام ملت‌ها همراهی می‌کند. در کنار او، علیرضا جهانبخش و متئو رایان از برایتون که برای ایران و استرالیا بازی می‌کنند و مایا یوشیدا ژاپنی که در ساوتهمپتون بازی می‌کنند نیز حضور دارند.

در این جام رقابت بر سر کسب آقای گلی و ربودن کفش طلا نیز تنگاتنگ و فشرده است. سردار آزمون از ایران، وو لی از چین و جی دونگ وون از کره جنوبی شانس‌های آقای گلی هستند. آزمون در ترکیب ایران یک چهره ویژه است.

مهاجم ۲۳ ساله تیم ملی فوتبال ایران ۲۳ گل ملی نیز در کارنامه خود داشته است و از شانس‌های اصلی آقای گلی در این دوره از رقابت‌ها محسوب می‌شود. او در شرایط خوبی تیم ملی ایران را همراهی می‌کند و اگر ایران به مراحل پایانی جام برسد، باید منتظر درخشش آزمون بود.

ایران تیم ملی ایران جام ملت های آسیا رسانه استرالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر