کد خبر: 706095 A

مدافع چپ سپاهان به دلیل چک جدایی خود از گسترش فولاد همچنان درگیر است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سعید آقایی، مدافع سابق تراکتورسازی و گسترش فولاد که این روزها عضو باشگاه سپاهان است، بابت چکی که به باشگاه سابق خودش داده بود همچنان درگیر است.

آقایی که به صورت قرضی در لیگ پانزدهم از گسترش فولاد به تراکتورسازی رفته بود، در پایان فصل باید به تیم سابقش برمی‌گشت ولی با توجه به نیاز باشگاه تراکتورسازی حاضر شد در ازای دادن چک شخصی خود به مبلغ 1.5 میلیارد تومان در جمع سرخپوشان تبریزی بماند. چکی که قرار بود باشگاه تراکتورسازی آن را پاس کند ولی موفق به انجام آن نشد تا آقایی فصل بعد و با وجود بسته بودن پنجره تراکتوری‌ها مجبور شود به سپاهان برود تا این چک پاس شود.

سپاهان در آن زمان تحت مدیریت محسن طاهری بود و در مذاکره با باشگاه گسترش فولاد چک 1.5 میلیاردی سعید آقایی را تحویل گرفت و چک 1.2 میلیاردی باشگاه را داد تا با 300 میلیون تخفیف، مدافع چپ آن زمان تیم ملی را به خدمت بگیرد. چکی که البته مثل چک اول هرگز رنگ نقد شدن ندید.

حالا بعد از گذشت یک سال و نیم این بدهی دوباره دارد برای سپاهان و آقایی دردسرساز می‌‍شود و شنیده می‌شود در صورت عدم پرداخت بدهی سپاهان طی روزهای آینده احتمالا این مدافع باید به تبریز برگردد.

بدهی آقایی به باشگاه گسترش فولاد سابق و ماشین سازی حال حاضر است ولی در صورت بازگشت این بازیکن، او به تراکتورسازی، تیم دیگری که با مالکیت مشترک با ماشین‌سازان توسط زنوزی اداره می‌شود خواهد رفت.

باید دید سپاهانی‌ها که به دنبال تقویت خود و عقب نیفتادن از کورس قهرمانی هستند مشکل آقایی را برطرف کرده یا یکی از مهره‌های کلیدی خود را از دست می‌دهند.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان سعید آقایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر