کد خبر: 705967 A

وینفرد شفر در صدد است تا یک استقلال رویایی برای نیم فصل دوم آماده کند تا بتواند در لیگ برتر ولیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی با استقلال به ارمغان بیاورد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم استقلال نیم فصل اول را با فراز و نشیب زیادی طی کرد و حتی در مقاطعی از نیم فصل اعتراض هواداران و پیشکسوتان در مورد عملکرد این تیم نیز شنیده شد.

رفته رفته اوضاع بر وفق مراد شفر و هواداران استقلال شد و این تیم توانست روندی صعودی را طی کند و  در هفته‌های آخر به بردهای متوالی دست پیدا کند اما این بردها باعث نشد تا شفر از تقویت این تیم برای نیم فصل دوم و حضور پرقدرت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا دست بکشد.

سرمربی آلمانی تیم استقلال یک لیست 15 نفره از بازیکنان مدنظر خود را تحویل مدیریت باشگاه داده و خواستار جذب بازیکنان مورد نظر خود شده است. سرمربی آلمانی تیم استقلال این لیست را همراه با اولویت بندی تقدیم امیرحسین فتحی کرده تا مدیر عامل استقلال اگر نتوانست با نفرات اول حاضر در لیست شفر به توافق دست پیدا کند، فرصت را از دست نداده و بتواند با اولویت‌های دوم و سوم مذاکره کرده وآنها را به برای پیوستن به استقلال متقاعد کند.

در این لیست بازیکنانی در پست‌های مهاجم، هافبک تهاجمی، وینگر و هافبک دفاعی حضور دارند که باید ببینیم چه نفراتی از لیست شفر جذب این تیم خواهند شد.

استقلال لیگ برتر وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر