کد خبر: 705931 A

نظری:

علی نظری قائم مقام سابق استقلال از عملکرد این تیم در نیم فصل اول رضایت ندارد و معتقد است با این مهره‌ها و حضور شفر آبی‌پوشان باید نتایج بهتری را به دست می‌آوردند.

به گزارش ایلنا،علی نظری قائم مقام سابق استقلال از عملکرد این تیم در نیم فصل اول رضایت ندارد و معتقد است با این مهره‌ها و حضور شفر آبی‌پوشان باید نتایج بهتری را به دست می‌آوردند.
با نظری در خصوص اشتباهات داوری، جدایی گرو و نیومایر و همچنین نقل و انتقالات تیم در نیم فصل دوم همکلام شدیم.

از عملکرد استقلال در نیم فصل اول رضایت دارید؟
استقلال نتوانست در نیم فصل اول عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد خیلی از بازیکنان در ابتدای فصل جدا شدند و مدیریت قبلی توان لازم را برای نگه داشتن و حفظ آنها نداشت. بازیکنان جدیدی هم که آمدند نیاز بهزمان داشتند تا باسایرین هماهنگ شوند. همین باعث شد که استقلال نتواند در هفته‌های اول شادابی لازم را برای گرفتن نتیجه داشته باشد. در ادامه آنها عملکرد بهتری داشتند.

*به نظر شما رتبه پنجمی برای این تیم رضایت‌بخش است؟
باید قبول کنیم جایگاه استقلال اینجا نیست و اگر از تک تک هواداران استقلال هم این موضوع را بپرسید آنها همین نظر را خواهند داشت. با این همه جذب بازیکن و حضور شفر استقلال باید حداقل در رتبه‌های اول یا دوم لیگ قرار می‌گرفت. استقلال فصل گذشته بازی‌های بهتری را انجام می‌داد و به خاطر اینکه در نیم فصل اول نتایج خوبی کسب نکرده بود نتوانست عنوان قهرمانی را کسب کند.

*این روزها هجمه‌هایی علیه داوران به راه افتاده است. گفته می‌شود داوری‌ها به سود یک تیم خاص است. شما با این موضوع موافقید؟
باید قبول کنیم در لیگ امسال بعضی از تیم‌ها از داوری خیلی سود برده‌اند و این استقلال بود که در بسیاری از بازی‌ها ضرر کرد به عنوان مثال همین بازی آخر مقابل پدیده گل سالم استقلال توسط داور مردود اعلام شد آن هم در صورتی که بازیکن استقلال یک متر عقب‌تر بود و چگونه داور آن صحنه را ندید جای تعجب دارد. امیدوارم اشتباهات داوری در نیم فصل دوم کمتر شود و این شبهه‌ها نیز از بین برود.

*به عنوان یکی از مسئولین سابق استقلال، این تیم به چند بازیکن جدید نیاز دارد؟
به نظرم استقلال باید حداقل چهار بازیکن طراز اول را جذب کند زیرا دربسیاری از نقاط دچار ضعف است. در خط حمله هم باید یک مهاجم تمام کننده را به خدمت بگیرد تا بتواند در امر گلزنی بهتر عمل کند.

*به نظر شما جباروف باید به استقلال بازگردد؟
جباروف بازیکن بزرگی است. او تجربه بین‌المللی دارد و قطعاً حضورش در استقلال مفید خواهد بود. استقلال در آسیا در گروه سختی قرار دارد و بازیکن با تجربه است که می‌تواند در شرایط سخت بهترین بازدهی را داشته باشد. استقلال به بازیکنان خوبی چون جباروف نیاز دارد.

 

استقلال بازی عنوان قهرمانی نیم فصل اول نیم فصل دوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر