کد خبر: 705789 A

​مائده برهانی لژیونر والیبال بانوان ایران که در تیم کوچرن ترکیه حضور دارد، هفته پر سر و صدایی را پشت سر گذاشت. تیمش این هفته با هالک بانک مسابقه داشت که در جریان این بازی، درگیری پیش آمد.

به گزارش ایلنا، برهانی درباره این درگیری و اتفاق‌هایی که افتاده، می‌گوید: «یک بازی مهم و حساس با تیم هالک بانک داشتیم و سه بر دو بردیم. اتفاقات از آنجا شروع شد که در ست پنجم تیم ما ۹ بر ۵ جلو بود و یکباره داور منشی که پشت سیستم نشسته بود متوجه شد ۶ نفری که در زمین بازی می‌کنند با ۶ نفر ارنجی که مربی اسم‌شان را به داوری داده مطابقت ندارد و یک بازیکن باید در زمین باشد که نیست و بازیکنی دیگر به جای آن بازی می‌کند. درست است که مربی ما ابتدا اشتباه کرده اما ابتدای هر ست داورها ارنج را چک می‌کنند که چنین اشتباهی پیش نیاید. داور هم ارنج را دید اما متوجه نشده بود، در واقع اشتباه اصلی مربوط به داور دوم این مسابقه بود. زمانی که متوجه این اشتباه شدند، بازی را متوقف کردند و هیات ژوری تشکیل دادند.»

برهانی ادامه می‌دهد: «سپس تصمیم بر این گرفته شد ست پنجم در حالی که ما جلو بودیم، چهار بر صفر به نفع هالک بانک ادامه پیدا کند. به خاطر شرایط حساس این ست از ابتدا چهار امتیاز عقب افتادن شرایط خوبی برای هیچ تیمی نیست. همین مساله باعث اعتراض مربی، کادر فنی، سرپرست و مدیرعامل تیم ما شد و حتی تماشاگرها هم اعتراض کردند. علاوه بر این درگیری بین کادر فنی تیم ما و تیم داوری پیش آمد و تماشاگران با هم درگیر شدند، حتی مدیرعامل باشگاه‌مان گفت از زمین بیرون بیایید و دیگر بازی نکنید که در ادامه پلیس وارد عمل شد.»

این لژیونر والیبال با بیان اینکه در نهایت با نتیجه چهار بر صفر داخل زمین رفتیم، ادامه می‌دهد: «طبیعتا تیم ما از نظر روانی پایین آمد و شرایط خوبی نداشت اما خدا را شکر بازی که سه ساعت و پانزده دقیقه طول کشید را بردیم.»

البته این درگیری بعد از بازی هم ادامه پیدا کرده که مائده درباره‌اش می‌گوید: «اصل درگیری‌ها بعد از بازی بود که بین تیم داوری و مسوولان تیم ما به وجود آمد. باز هم پلیس ضد شورش وارد شد و ما را به رختکن بردند.»

تیم ملی والیبال بانوان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر