کد خبر: 705787 A

گاف سایت ویتنامی؛

​در شرایطی که مهاجم دورگه ایران بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی کرده سایت ویتنامی از او به عنوان ستاره تیم ملی در جام ملت ها یاد کرده است.

به گزارش ایلنا، سایت42H ویتنام نوشت: «تیم نخست قاره آسیا فهرست بسیار قدرتمندی را برای حضور در جام ملت‌های 2019 آسیا در امارات فراخواند. تیمی که در مرحله گروهی این رقابت‌ها با تیم ملی ویتنام نیز بازی خواهد کرد. ویتنام طبق قرعه‌کشی در مرحله گروهی با تیم‌های قدرتمندی شامل ایران، عراق و یمن بازی می‌کند. ایران طبق رده‌بندی فیفا تیم نخست قاره آسیا است و تحت هدایت سرمربی مطرح فوتبال جهان یعنی کارلوس کی‌روش قرار دارد.»

این رسانه ویتنامی در ادامه این مطلب آورده است: «کارلوس کی‌روش در فهرست اولیه نام 21 بازیکن را برای اردوی قطر اعلام کرده که در میان آنها 13 ستاره جام جهانی 2018 روسیه نیز حضور دارند. آنها برابر تیم‌های بزرگی همانند اسپانیا، پرتغال و مراکش بازی کردند. انتظار می‌رود فهرست نهایی تیم ملی فوتبال ایران برای جام ملت‌های 2019 آسیا در امارات قدرتمندتر هم باشد.»

سایت42H ویتنام سپس به اشتباه از احتمال قرار گرفتن نام رضا قوچان‌نژاد، مهاجم کنونی تیم آپوئل قبرس در فهرست نهایی تیم ملی فوتبال ایران خبر داد. در حالی که این بازیکن پس از پایان جام جهانی 2018 روسیه از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

تیم ملی ایران رضا قوچان نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر