کد خبر: 705693 A

سرمربی تیم امید ایران پیش از دیدار دوم با سوریه در اردوی تدارکاتی کیش به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال کرانچار در خصوص دومین بازى تیم امید ایران مقابل سوریه اظهار داشت: ما بازى اول را با عملکرد و نتیجه خوبى تمام کردیم. حالا در آستانه دومین بازى شناخت خوبى نسبت به حریف داریم همانطور که آنها هم تیم ما را مى شناسند. البته بدون تردید در بازى دوم تغییرات زیادى خواهیم داشت و مى خواهیم به بازیکنان دیگر خودمان هم میدان بدهیم.

سرمربى تیم امید گفت: چند هدف مهم را دنبال مى کنیم، اول اینکه روند بردها در بازى هاى دوستانه همچنان دنبال شود، دوم اینکه توانایى سایر بازیکنان را مورد ارزیابى قرار بدهیم و البته تردید نداریم که آنها هم نفرات با کیفیتى هستند. همچنین مسئله مهم این است که نمایش و نظم خوبى در زمین داشته باشیم. در برنامه هاى تهاجمى هماهنگ و خطرساز ظاهر شویم و با بهترین عملکرد به خواسته هاى خودمان برسیم.

کرانچار در پایان پیرامون اردوى کیش گفت:به عقیده من بهتر از این ممکن نبود.وضعیت اقامت و تمرینات عالى بود همچنین شرایط ایده آل آب و هوایى به ما کمک کرد. مى دانیم که در تهران هواى سرد و بارندگى در این روزها تمرینات را تحت تاثیر قرار مى داد اما در جزیره کیش شرایط ایده آل بود.امیدواریم برنامه هاى آماده سازى تیم به همین شکل دنبال شود تا با آمادگى کامل براى انجام مسابقات فروردین ماه آماده کنند.

فدراسیون فوتبال کرانچار تیم امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر