کد خبر: 705671 A

ناراحتی برانکو از مرد حاشیه ساز مجموعه پرسپولیس باعث دور شدن او از این تیم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سرمربی کروات سرخپوشان که طی فصول اخیر علیرغم تغییرات فراوان مدیریتی و حواشی و مشکلات رقم خورده، توانسته به خوبی تیمش را به سمت اهدافی که در نظر دارند، نزدیک کند طی روزهای اخیر به شدت از یکی از افراد نزدیک به مجموعه مدیریتی تیم شاکی و ناراضی است و این مساله باعث دوری او از تیم خواهد شد.

حسین خبیری با پست فرمایشی و عجیب مشاور مدیریت در کنار حمیدرضا گرشاسبی حاضر شد. این در حالی است که برخی اتفاقات رخ داده در زمان مدیریت علی اکبر طاهری باعث شده بود تا او از تیم کاملا دور شود. این دوری البته با حواشی نیز همراه بود و همان مقطع خروج برخی اخبار مربوط به تیم پیکان انتقادات را به سمت او برده بود که رابطه نزدیکی با حسین هدایتی داشت؛ هرچند این موضوع هیچگاه اثبات نشد.

خبیری در زمان مدیریت حمیدرضا گرشاسبی بار دیگر به مجموعه پرسپولیس با سمت عجیب مشاور مدیرعامل بازگشت. خبیری که طی روزهای اخیر به شده حاشیه ساز شده بود و با جملات کنایه آمیز خود علیه امیر قلعه نویی و دیگر عوامل فوتبالی خبرساز شده بود، در نهایت با حرکت عجیب خود عصبانیت شدید برانکو را به همراه داشت تا اکنون به در خروجی باشگاه نزدیک‌تر شود.

انتشار لیست نقل و انتقال باشگاه پرسپولیس و علاقه این عضو به ارتباط با هواداران و پاسخ به سوالات آنها در خصوص یکی از بازیکنان و اعلام اینکه برانکو علاقه‌ای به جذب او ندارد با ناراحتی شدید سرمربی پرسپولیس همراه شد و اکنون گفته می‌شود به زودی باید شاهد پایان حضور او در باشگاه بود.

پرسپولیس برانکو خبیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر