کد خبر: 705489 A

از رحمتی حمایت خواهیم کرد

نصرا... عبداللهی مشاور باشگاه استقلال پیش‌بینی کرد استقلال در نیم ‌فصل دوم با جذب، چهار پنج بازیکن جدید می‌تواند خودش را در حد مدعی قهرمانی نشان دهد.

به گزارش ایلنا،نصرا... عبداللهی مشاور باشگاه استقلال پیش‌بینی کرد استقلال در نیم ‌فصل دوم با جذب، چهار پنج بازیکن جدید می‌تواند خودش را در حد مدعی قهرمانی نشان دهد. با عبداللهی درخصوص جدایی گرو و نیومایر، حضور احتمالی جباروف و همچنین شرایط تیم در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر صحبت کردیم.

شرایط استقلال را با پایان نیم‌فصل اول چطور ارزیابی می‌کنید؟

توانستیم در بازی‌های آخرمان در دور رفت نتایج خوبی را کسب کنیم. خدا را شکر بازیکنان به یک هماهنگی خوبی دست پیدا کردند و توانستند امتیازات لازم را کسب کنند. البته این را هم باید بگویم استقلال در بازی آخر مقابل پدیده هم توانایی شکست دادن این تیم را داشت اما همه دیدند که اشتباهات داوری چقدر تاثیر داشت.

در مورد اشتباهات داوری صحبت کردید؟

در برنامه 90 هم مشخص شد که چقدر ما از اشتباهات داوری لطمه خورده‌ایم. به نحوی که در خیلی از بازی‌ها هم اشتباهات داوری در نتایج بازی هم تاثیر مستقیم داشت.

گرو و نیومایر هم از جمع تیم‌تان جدا شدند.

خب متاسفانه آنها نتوانستند بازدهی لازم را داشته باشند. یک زمان اتفاق می‌افتد همچون فصل گذشته تیام و بویان به استقلال می‌آیند و شما می‌بینید که چه بازدهی خوبی دارد. یک زمان هم مانند امسال این اتفاق می‌افتد. امیدوارم در تیم‌های جدیدشان بتوانند کارآیی لازم را داشته باشند.

شایعه شده استقلال در حال جذب سرور جباروف است.

مذاکراتی را با این بازیکن انجام داده‌ایم و امیدوارم بتوانیم دوباره وی را جذب کنیم. جباروف به نظر من می‌تواند با تجربه‌اش به استقلال در لیگ قهرمانان آسیا کمک کند.

به غیر از جباروف آیا بازیکن خارجی دیگری هم جذب خواهید کرد؟

به دنبال جذب یک مهاجم خارجی هم هستیم و باید بگوییم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. تمام تلاش باشگاه این است که در فصل نقل  و انتقالات بهترین نفرات را جذب استقلال بکند زیرا که ما بازی‌های آسیایی هم در پیش داریم و به همین دلیل باید تقویت شویم.

تکلیف دستیار خارجی استقلال به کجا رسید؟

 همان‌طور که فتحی مدیرعامل استقلال اعلام کرد ایشان درخواست خود را برای حضور یک مربی خارجی اعلام کرده است. باشگاه در حال پیگیری این موضوع است  و تمام تلاش‌مان این است که هرچه زودتر این اتفاق بیفتد.

به نظرتان استقلال در نیم‌فصل دوم به چند بازیکن جدید نیاز دارد؟

خب ما سه بازیکن به نام‌های داریوش شجاعیان، محسن کریمی و مرتضی آقاخان را در نیم‌فصل دوم به تیم اضافه خواهیم کرد و فکر می‌کنم با جذب یکی، دو بازیکن دیگر تیم کامل شود. اعتقاد دارم بازگشت این سه بازیکن خیلی می‌تواند از نظر تاکتیکی به استقلال کمک کند.

مهدی رحمتی این روزها مورد حمله پرسپولیسی‌ها قرار گرفته است.

مهدی کاپیتان استقلال است و وقتی حرف نمی‌زند به واسطه بزرگ بودنش است. ما باشگاه استقلال از مهدی حمایت می‌کنیم. البته این را هم بگویم این روزها همه درخصوص اتفاقات داوری صحبت می‌کنند و فقط رحمتی نیست که این صحبت‌ها را عنوان کرده است.

استقلال نصرا... عبداللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر