کد خبر: 705485 A

با حسینی تماس می‌گیرم تا در استقلال بماند

قرار است منصور رشیدی پیشکسوت استقلال با حسین حسینی تماس گرفته و درخصوص شایعه جدایی‌اش از این تیم صحبت کند.

به گزارش ایلنا،قرار است منصور رشیدی پیشکسوت استقلال با حسین حسینی تماس گرفته و درخصوص شایعه جدایی‌اش از این تیم صحبت کند. رشیدی معتقد است این دروازه‌بان مانند دوران نوجوانی خودش است و حیف است در این برهه از این تیم جدا شود.

 

شرایط استقلال را در نیم‌فصل اول چطور ارزیابی کردید؟

استقلال در نیم‌فصل اول خیلی پستی، بلندی داشت. در چند بازی اول آنها خیلی ضعیف بودند اما در ادامه توانستند به غیر از بازی آخر عملکرد خوبی داشته باشند.

 

یعنی به نظرتان استقلال در بازی آخر مقابل پدیده عملکرد خوبی نداشت؟

نه اینکه عملکرد خوبی نداشت اما نسبت به بازی‌های اخیری که آنها انجام داده بودند، نتوانستند شرایط خوبی را رقم بزنند مثل بازی با سپیدرود که تیم بسیار خوب بازی کرد و کار تاکتیکی بسیار خوبی را در زمین اجرا کردند و توانستند 5 گل به ثمر برسانند.

 

خیلی‌ها معتقدند داوری‌ها به سود یک تیم خاص است.

اکثر تیم‌های ایران از داوری ضرر کردند. یک تیم شانس می‌آورد و داوری به نفع‌اش است. یک تیم هم مثل استقلال اسیر اشتباهات داوری می‌شود. اما در کل باید قبول کنیم استقلال از داوری ضربه خورده است. امیدوارم این مساله در نیم‌فصل دوم برطرف شود. در همین بازی آخر مقابل پدیده من از تلویزیون دیدم که آن صحنه آفساید نبوده، داور که ده متر نزدیک به صحنه بود، این صحنه را ندید که این خودش جای تعجب دارد.

 

صحبت‌های اخیر رحمتی سر و صدای زیادی را به راه انداخت.

رحمتی نظرش را گفته مثل بقیه بازیکنان اشکالی هم ندارد که کسی نظرش را بگوید. اما در این بین بیرانوند بچگی کرد. نباید این صحبت‌ها را عنوان می‌کرد. رحمتی از وی بزرگ‌تر است و باید احترام وی را نگه می‌داشتند. بیرانوند باید حد و حدود خودش را بداند. من فکر می‌کنم بیرانوند همه چیز را فراموش کرده است. سال 90 بود که من مربی تیم ملی بودم. تازه از لرستان آمده بود و من او را به اردو دعوت کرده بودم.

 

این روزها شایعه بازگشت سرور جباروف به استقلال شنیده می‌شود.

جباروف پارسال خیلی عملکرد خوبی داشت. پنجاه درصد تیم را راه می‌انداخت. هم گلزن بود و هم گل‌ساز. تجربه او به درد استقلال می‌خورد امیدوارم که بتوانند دوباره او را جذب کنند.

 

گرو و نیومایر هم از استقلال جدا شدند.

آنها گره‌گشا نبودند. نمی‌دانم چرا آمدند که حالا بروند. بهتر از آنها در ایران خیلی بود.

 

العین هم در جام باشگاه‌های جهان توانست ریورپلازای ژاپن را شکست دهد.

العین یک سر و گردن از همه تیم‌های آسیایی بالاتر است و امیدوارم هرچه زودتر نقاط ضعف استقلال تقویت شود و آنها بتوانند عملکرد خوبی را مقابل این تیم در آسیا داشته باشند. استقلال این روزها نیاز به مهاجم و دفاع وسط دارد.

 

حسین حسینی هم می‌خواهد از استقلال جدا شود.

امیدوارم این اتفاق نیفتد. حسینی مثل جوانی خودم است. باید با او تماس بگیرم تا با وی صحبت کنم. معمولا روی حرف‌های من حساب می‌کند. حیف است حسینی از استقلال جدا شود.

 

 

 

استقلال منصور رشیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر