کد خبر: 705354 A

رییس فدراسیون فوتبال گفت: خیز مجموعه فوتبال ایران برای قهرمانی در آسیاست و امیدوارم پس از سال‌ها این اتفاق رخ دهد و خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان نیز حمایت لازم را از فوتبال ایران داشته است.

به گزارش ایلنا، مهدی تاج در حاشیه نشست روسای فدراسیون‌ها در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نشست روسای فدراسیون‌ها را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت: در این نشست دکتر سلطانی فر هم برای تیم ملی فوتبال ایران آرزوی موفقیت کردند. 

رییس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال ایران اکنون اردوی خوبی را در قطر آغاز کرده است و بعد از این اردو هم در کیش آخرین مرحله اردوی آمادگی قبل از جام ملت‌های آسیا برپا می‌شود و مراسم بدرقه هم در کیش برگزار خواهد شد. 

تاج با اشاره به این مهم که تیم ملی 42 سال است قهرمان جام ملت‌های آسیا نشده است، اظهار داشت: ظرفیت تیم‌ها با دوران گذشته تفاوت پیدا کرده اسا و امیدواریم تیم ملی فوتبال ایران نتایج لازم و آبرومند را کسب کند و خیز مجموعه هم برای قهرمانی است و خوشبختانه در جلسه فدراسیون‌ها هم دکتر سلطانی فر با آرزوی موفقیت تاکید کردند حمایت لازم را انجام می‌دهیم. 

رییس فدراسیون فوتبال امکانات سخت‌افزاری فدراسیون را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه زمین چمن مصنوعی که دارای کیفیت بسیار عالی است و قابلیت برگزاری مسابقات بین المللی را دارد، در آکادمی فوتبال افتتاح شده است، اظهار داشت:  زمین‌های شماره یک و دو، ساختمان پک و ایایفمارک همراه با امکانات جانبی دیگر از جمله استخر و سونا همچنین هتل‌های خوبی که در اختیار داریم، باعث شده با ظرفیت نظام جمهوری اسلامی صاحب مجموعه بی‌نظیری در آسیا هستیم. 

مهدی تاج گفت: زمین مجموعه ساختمان اداری فدراسیون فوتبال هم با حمایت و مساعدت وزیر در اختیار فدراسیون قرار گرفته است اما عملیات احداث را متوقف کردیم تا به دلیل تداخل با طرح جامع ورزشگاه آزادی نقشه را اصلاح کنیم و ساختمان در خور نام فدراسیون را احداث نماییم.

تیم ملی فوتبال ایران فدراسیون فوتبال مهدی تاج وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر