کد خبر: 705348 A

سرمربی که به تازگی از هدایت منچستریونایتد اخراج شده است می‌گوید هیچ کس را برای این ناکامی مقصر نمی‌داند.

به گزارش ایلنا، سرمربی پرتغالی روز گذشته پس از دو و سال نیم حضور روی نیمکت منچستریونایتد به دلیل کسب نتایج ضعیف از سمتش برکنار شد. مورینیو با خرید 11 بازیکن حدود 400 میلیون پوند پرداخت کرده بود اما به آمار موفقی دست پیدا نکرد.

مورینیو می‌گوید: منچستر یونایتد بدون من وجود دارد. من هم بدون منچستریونایتد آینده ای دارم. چرا باید با شما یا طرفداران هر یک از احساسات خود را به اشتراک بگذارم؟ این کار تمام شده است. این همیشه روش من است، من از مدیران باشگاه‌های دیگر که درباره اتفاقات صحبت می‌کنند انتقاد می‌کردم و کسی که سرزنش می شود، من نیستم.

او ادامه داد: من می‌خواستم به پایان برسد همانند آنچه دیروز اتفاق افتاد و می‌خواهم بگویم که این بازی تمام شده است. امیدوارم رسانه‌ها به این شیوه زندگی احترام بگذارند تا زمانی که به فوتبال برگردم فرصت دارم تا زندگی کنم. من به خرید می‌روم و این چیزی است که من می‌خواهم انجام دهم. کریسمس مبارک.

گفته می‌شود باشگاه منچستریونایتد برای اخراج مورینیو به او 15 میلیون پوند پرداخت کرده است. او در 144 بازی سرمربیگری مورینیو را در اختیار داشت و با 84 پیروزی، 28 باخت و 32 تساوی برکنار شد. 

از زمان خروج سرالکس در سال 2013، یونایتد همچنان به دنبال موفقیت است، با این که دیوید مویس و لوئیس فن خال نیز شکست خورده اند.

ژوزه مورینیو منچستریونایتد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر