کد خبر: 705152 A

هواداران منتظر اخبار خوش نباشند؛

اوضاع کنونی پرسپولیس شباهتی به تیمی ندارد که پس از یک سال محرومیتش از نقل و انتقالات تمام شده و قصد ورود پر قدرت به فصل جذب بازیکن را دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس یک سال سخت را با وجود محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی پیاپی پشت سر گذاشت و به پایان برد و هواداران این باشگاه منتظر باز شدن پنجره زمستانی فصل جاری هستند تا کمبودهایی که در طول این مدت بر تیم تحمیل شده جبران شود و نفرات کارآمدی به خدمت بگیرند و ترکیبی قدرتمند را به نیم فصل دوم بفرستند ولی شرایط باشگاه نشان از چنین عزم و اراده‌ای ندارد.

در حال حاضر هر روز یک بازیکن نزدیک به باشگاه پرسپولیس معرفی می‌شود و شایعات نقل و انتقالاتی پیرامون سرخپوشان زیاد است ولی نکته قابل توجه اینجاست که 4 سهمیه پرسپولیس در نقل و انتقالات از پیش مورد استفاده قرار گرفته و تنها 2 یا نهایتاً با خروج نام محمد انصاری 3 جای خالی برای اضافه کردن بازیکن جدید وجود دارد.

از طرفی با توجه به سخت بودن جذب بازیکن در مقطع میانِ فصل گزینه‌های زیادی پیش روی این تیم وجود ندارد و رد شدن پینشهاد جذب رشید مظاهری و مهرداد محمدی توسط ذوب آهن و سپاهان نشان از این موضوع دارد.

سرخپوشان در حال حاضر با مشکلات عدیده مالی هم روبرو هستند و عدم توان پرداخت معوقات بازیکنان و کادرفنی کار را به اعتصاب تمرینات کشاند و در صورت ادامه‌دار بودن این روند مشکلات بیشتری هم برای سرخپوشان به همراه خواهد داشت.

مورد آخر هم وضعیت مبهم مدیریت باشگاه است. پس از جدایی گرشاسبی از سمت مدیریت باشگاه در حال حاضر پرسپولیس با سرپرستی ایرج عرب اداره می‌شود و نبود مدیرعامل بالای سر تیم و تغییرات مدیریتی در آستانه باز شدن پنجره زمستانی فرصت و انرژی زیادی از این تیم می‌گیرد که ورود آنه ارا به نقل و انتقالات سخت‌تر می‌کند.

سرخپوشان در پست‌های زیادی نیاز به تقویت دارند ولی با این شرایط به نظر می‌رسد به جز 4 بازیکن جذب شده که مهره‌های شناخته‌شده و مهمی هستند، بعید است بمب دیگری در پنجره زمستانی در نقل و انتقالات زمستانی منفجر شود.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال نقل و انتقالات پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر