کد خبر: 705144 A

در کنار هواداران برای هت تریک قهرمانی تلاش می‌کنیم

هافبک عراقی پرسپولیس در مورد وضعیتش در پرسپولیس و تمدید قرارداد با این باشگاه صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس در خصوص قراردادش با باشگاه اظهار داشت: من تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارم و بعد از آن به پیشنهادات فکر می‌کنم. در حال حاضر در بهترین شرایط هستم و خوشحالم که مردم و هواداران مرا دوست دارند و جایگاه خوبی در پرسپولیس دارم. باید بگویم پرسپولیس یکی از بزرگترین تیم‌های آسیا و بهترین تیم ایران است.

وی در ادامه با اشاره به شرایط مالی‌اش در پرسپولیس گفت: هیچ مشکل مالی با پرسپولیس ندارم. تیم صدرنشین است و قراردادم را هم به موقع گرفتم. برای من بیشتر از هر چیزی مهم این است که در کنار مربی بسیار حرفه‌ای به نام برانکو کار می‌کنم و او فوتبالم را با تغییرات بزرگی مواجه کرد. بابت اینکه او مربی‌ام است واقعا خوشحالم و چیزهایی زیادی از او یاد گرفتم و صادقانه باید بگویم او مرا از یک بازیکن عادی به یک حرفه‌ای تبدیل کرد و برای همین می‌گویم در اوج شرایط آمادگی قرار دارم و مطمئنا به دنبال جبران این لطف او خواهم بود.

بشار رسن درباره امیدواری‌اش برای تکرار قهرمانی با این تیم گفت: با توجه به شرایطی که می‌بینم به خوبی می‌توانیم این وعده را به هواداران بدهم که در قهرمانی هت تریک کنیم. نیم فصل بازیکنان خوب و کاملا حرفه‌ای مثل ترابی، رفیعی، شیری، شریفی به ما اضافه می‌شوند و قطعا با حمایت هواداران می‌توانیم به این خواسته یعنی قهرمانی سوم و پیاپی در لیگ برسیم و در آسیا نیز موفق باشیم.

هافبک عراقی پرسپولیس در پایان خطاب به هواداران این تیم گفت: واقعا از آنها بابت لطف‌شان ممنونم و روزهای خوبی را در کنارشان پشت سر می‌گذارم. به هواداران قول می‌دهم این فصل در کنارشان هستم و با تمام وجود برای آن چیزی که مدنظرمان یعنی قهرمانی در آسیاست تلاش می کنم. پیشنهادات خیلی زیادی با توجه به نمایش خوبی که پرسپولیس در آسیا داشت از کشورهای مختلف به دستم رسیده و اما تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارم و با تمام توانم در خدمت تیم و برانکو خواهم بود تا به اهداف و خوشحالی هواداران برسیم.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال بشار رسن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر