کد خبر: 705097 A

پاسخ زنوزی به مذاکره آبی‌ها با استوکس

یکی از اهداف نقل و انتقالاتی تراکتورسازی در پنجره زمستانی برای خط حمله، مهاجم فصل گذشته استقلال است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی تبریز یکی از تیم‌هایی است که برای پنجره زمستانی اهداف بلندی در سر دارد و قصد دارد کمبودهای تیم را برطرف کرده و با قدرت بیشتر به رقابت‌های نیم فصل دوم پا بگذارد.

تراکتوری‌ها بابت از دست دادن دو مهاجم گلزن بریتانیایی خود در طول نیم فصل نخست دچار بدشانسی بزرگی شده و حالا اینطور که به نظر می‌رسد اولویت این باشگاه جذب دو مهاجم کارآمد در حد اروین و استوکس باشد. طبق گفته‌های محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی‌ آنها قصد دارند حتی مهاجمانی با کیفیت‌تر از آن دو نفر جذب کنند.

در روزهای اخیر صحبت از جذب نفراتی مثل مهدی طارمی و رضا قوچان نژاد از سوی تراکتورسازی مطرح بود که البته هنوز پاسخی به پیشنهاد تراکتورسازی نداده‌اند و از طرف دیگر تراکتوری‌ها هم تمام تمرکز خود را روی این دو گزینه نگذاشتند و اهداف دیگر را هم به صورت موازی پیگیری می‌کنند تا دستشان خالی نماند.

در روزهای گذشته صحبت از جذب عمر خربین، مهاجم سوری الهلال بود که البته رقم قرارداد 2 میلیون دلاری او کمی سنگین به نظر می‌رسد و بعید است تراکتوری‌ها بخواهند چنین هزینه‌ای متحمل شوند و به دنبال گزینه‌های ارزان‌تر هستند.

برخی منابع خبری نزدیک به باشگاه تراکتورسازی عنوان کرده‌اند که چندین گزینه در رادار باشگاه تراکتورسازی قرار دارند و حتی نام مامه تیام هم در میان آنها دیده می‌شود.

مهاجم فصل گذشته استقلال که این روزها در عجمان عضویت دارد، فصل چندان موفقی تا اینجای کار نداشته ولی عملکرد فوق‌العاده فصل گذشته او با استقلال همچنان مشتریان دست به نقدی برایش دارد.

البته مشخص نیست تیام حاضر به بازگشت دوباره به ایران باشد ولی در هر صورت او یکی از گزینه‌های مد نظر تراکتورسازی است.

در روزهای اخیر شایعاتی که از مذاکره استقلالی‌ها با استوکس مطرح شده حسابی هواداران قرمزهای تبریز را شاکی کرده و به همین دلیل از صحبت‌هایی که پیرامون مذاکره با تیام عنوان شده با استقبال آنها روبرو شده است.

باید دید نیم فصل دوم بازهم تیام را در لیگ برتر خواهیم دید یا نه.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال استقلال تهران مامه بابا تیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر