کد خبر: 705033 A

شفر ارامش داشته باشد استقلال مدعی قهرمانی خواهد شد

پیشکسوت ابی ها جذب گرو و نیومایر را از ابتدا اشتباه قلمداد کرد

به گزارش ایلنا، جوادزرینچه کاپیتان سابق استقلال در گفت و گو با ایلنا معتقد است اگر ارامش وینفرد شفر حفظ شود ابی پوشان می توانند در نیم فصل دوم مدعی قهرمانی باشند . پیشکسوت ابی ها همچنین جذب گرو و نیومایر را از ابتدا اشتباه قلمداد کرد

از شرایط استقلال در نیم فصل اول راضی هستید؟

فکر می‌کنم استقلال در نیم فصل اول شراط خوبی را تجربه کرد درست است که آنها در ابتدای مسابقات نتوانستند امتیازات لازم را کسب کنند آن هم دلیل داشت بازیکنان زیادی از تیم جدا شده بودند و بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شده بودند هنوز هماهنگی لازم را با سایر بازیکنان نداشتند و همین باعث شده بود که تیم نیاز به زمان داشته باشد با گذشت چند هفته شرایط بهتر شد و آنها امتیازات لازم را جمع‌آوری کردند.

گفته می‌شود داوری‌ها به سمت یک تیم خاص است

شواهد این گونه نشان می‌دهد فکر می‌کنم کمیته داوران باید نظارت بیشتری را روی عملکرد داوران انجام بدهند تیم‌ها در طول فصل زحمات زیادی را می‌کشند تا بتوانند نتایج خوبی را کسب کنند و نمی‌شود که یک داور با اشتباهش همه چیز را زیر سوال ببرد.

اما پرسپولیسی‌ها این روزها علیه مهدی رحمتی موضع گرفته‌اند

من مصاحبه رحمتی را دیدم او اسم تیم خاصی را نیاورد او فقط اعلام کرد که داوری‌ها ایراد دارد نمی‌دام چرا پرسپولیسی‌‌ها به خودشان گرفتند اگر پرسپولیسی‌ها بخواهند موضع بگیرند باید علیه کل فوتبال این کار را انجام دهند چون این صحبت‌های همه فوتبالی‌هاست.

گرو و نیومایر هم از استقلال جدا شدند

باید قبول کنیم حضور آنها در استقلال اشتباه بود زیرا معیار جذب بازیکن خارجی این است که او بتواند مشکلی از تیم را حل کند اما ایندو بازیکن نمی‌توانستند گره گشا باشند البته گرو کمی به او زمان می‌دادند شاید در آینده بهتر می‌شد امیدوارم روی جذب بازیکنان خارجی نظارت بیشتری صورت بگیرد.

نیم فصل اول رقابت‌های فوتبال ایران به پایان رسید ارزیابی‌تان از این مسابقات چگونه بود؟

 فکر می‌کنم مسابقات خوبی را امسال شاهد بودیم وقتی سه تیم بالای جدول هم امتیاز هستد این نشان می‌دهد مسابقات در سطح بسیار خوبی در حال برگزاری است. دوست دارم استقلال هم هر چه زودتر به جمع مدعیان بالای جدول اضافه شود.

کمیته فنی در مصاحبه‌ای اعلام کرده بازیکنان جدید باید از فیلتر آنها عبور کنند؟

امیدوارم این مسائل باعث نشود تمرکز شفر از بین برود شفر این روزها بیشتر از هر چیز دیگر به آرامش نیاز دارد و مطرح کردن این گونه مسائل باعث می‌شود تمرکز شفر از بین برود.

به نظرتان استقلال به چند بازیکن جدید نیاز دارد؟

قطعا در خط حمله نیاز به بازیکن جدید دارد به یک مهاجم تمام کننده که بتواند توپ‌ها را تبدیل به گل کند همچنین به یک هافبک پلی‌میکر که بتواند توپ‌ها را به مهاجمان بدهد البته در سایر خطوط هم نقطه ضعف‌هایی وجود دارد که قطعا کادر فنی آ‌نها را برطرف خواهد کرد.

بحث حضور سرور جباروف در استقلال شنیده می‌شود چه نظری در این باره دارید؟

جباروف بازیکن باتجربه‌ای است او فصل گذشته کارایی بسیار خوبی در استقلال داشت و حضورش می‌تواند به استقلال کمک کند با توجه به اینکه این تیمه در آسیا در گروه سختی قرار دارد چند بازیکن با تجربه می‌تواند مشکلات این تیم را حل کند.

 

استقلال جوادزرینچه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر