کد خبر: 704978 A

سرمربی پرتغالی پیش از اینکه از سه باشگاه بزرگ اروپا جدا شود برابر یورگن کلوپ شکست خورده است!

به گزارش ایلنا، ژوزه مورینیو عصر امروز با بیانیه رسمی باشگاه منچستریونایتد از هدایت این تیم کنار رفت تا شیاطین سرخ پیش از فرا رسیدن جشن کریسمس، جشن دیگری داشته باشند. سرمربی پرتغالی طی 93 دیداری که تجربه هدایت منچستر را برعهده داشت به 50 برد، 26 تساوی و 17 شکست دست یافته بود و در مقابل 86 گل خورده، 151 گل زده توسط بازیکنانش ثبت شده بود.

3

آخرین شکست مورینیو روز یکشنبه رخ داد. او در چارچوب مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس در ورزشگاه آنفیلد میهمان تیم لیورپول بود که با بازگشت برخی بازیکنان مصدومش با نتیجه سه بر یک برابر قرمزهای آنفیلد تسلیم شد تا با 19 امتیاز اختلاف با صدر جدول در جایگاه ششم جدول رده بندی لیگ جزیره قرار بگیرد.

1

این اولین شکست سرمربی پرافتخار برابر یورگن کلوپ نبود. سرمربی رئال مادرید پیش از اینکه با کهکشانی‌ها قطع همکاری کند با نتیجه 4 بر یک برابر دورتموندی شکست خورده بود که تحت هدایت یورگن کلوپ بود.

2

مورینیو بعد از رئال مادرید به نیمکت چلسی رسید او دو فصل موفق بود و به سه قهرمانی به همراه این تیم در انگلیس دست یافت. سرمربی مطرح پیش از پایان همکاری با آبی‌های لندنی هم با نتیجه سه بر یک برابر لیورپولی شکست خورده بود که تحت هدایت یورگن کلوپ بود.

رئال مادرید ژوزه مورینیو یورگن کلوپ لیورپول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر