کد خبر: 704977 A

پله اسطوره فوتبال برزیل به نیمار هشدار داد که حواشی داخل و خارج از زمین بازی‌اش از جمله تمارض‌ها و شیرجه‌هایش را کم کند چون با این کارها به شانس خود برای تبدیل شدن به جایگاه‌های بالای فوتبال لطمه می‌زند.

به گزارش ایلنا، اسطوره برزیلی گلزنی در فوتبال جهان به کانال پلاس گفت: «من همیشه گفته‌ام که نیمار بازیکن بزرگی خواهد شد اما در سال‌های اخیر چه اتفاقی افتاد؟ او ترجیح داد به شیوه‌ای دیگر ظاهر شود، نه با زدن گل بلکه با گرفتن ژست، تمارض و سخت کردن کار داوران؛ به همین دلیل برای او چهره‌ای منفی ساخته شده است. ما با هم چندین بار درباره این موضوع صحبت کرده‌ایم و با همه اینها او هنوز هم یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. یک پدر از فرزندش انتقاد نمی‌کند، یک پدر به فرزندش می‌آموزد. زمانی که من به شما می‌گویم او بچه ماست، به این دلیل است که او را به‌عنوان بچه سانتوس می‌شناسیم. مردم فکر می‌کنند من هم دارم گوش او را می‌پیچانم اما من دارم این کار را به صلاح خودش انجام می‌دهم.» 

پله در ادامه راجع به کیلیان امباپه گفت: «من سال گذشته هم به امباپه تبریک گفتم و این را هم گفتم که او بازیکن بزرگی است. او در 19 سالگی قهرمان جام جهانی شده است. من 17 ساله بودم که قهرمان جام جهانی شدم. من به او گفتم که می‌تواند به رکورد من برسد. فکر می‌کنم او می‌تواند پله جدید باشد. بسیاری از مردم فکر می‌کنند من شوخی کرده‌ام اما حرف من شوخی نبود.»

نیمار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر