کد خبر: 704922 A

اشتباه سایت ویتنامی

یک سایت ویتنامی به تمجید از تیم ملی ایران پرداخت.

به گزارش ایلنا، سایت 24H  ویتنام درباره رویارویی با تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا نوشت: تیم نخست قاره آسیا فهرست بسیار قدرتمندی را برای حضور در جام ملت‌های 2019 آسیا در امارات فرخواند. تیمی که در مرحله گروهی این رقابت‌ها با تیم ملی ویتنام نیز بازی خواهد کرد. ویتنام طبق قرعه‌کشی در مرحله گروهی با تیم‌های قدرتمندی شامل ایران، عراق و یمن بازی می‌کند. ایران طبق رده‌بندی فیفا تیم نخست قاره آسیا است و تحت هدایت سرمربی مطرح فوتبال جهان یعنی کارلوس کی‌روش قرار دارد.

این رسانه ویتنامی در ادامه این مطلب آورده است: کارلوس کی‌روش فهرست اولیه 21 بازیکن برای اردوی قطر را اعلام کرده که در میان آنها 13 ستاره جام جهانی 2018 روسیه نیز حضور دارند. آنها برابر تیم‌های بزرگی همانند اسپانیا، پرتغال و مراکش بازی کردند. انتظار می‌رود فهرست نهایی تیم ملی فوتبال ایران برای جام ملت‌های 2019 آسیا در امارات هنوز هم قدرتمندتر هم باشد.

سایت 24H ویتنام سپس به اشتباه از احتمال قرار گرفتن نام رضا قوچان‌نژاد، مهاجم کنونی تیم آپوئل قبرس در فهرست نهایی تیم ملی فوتبال ایران خبر داد. در حالی که این بازیکن پس از پایان جام جهانی 2018 روسیه از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

تیم‌های ملی فوتبال ایران، عراق، یمن و ویتنام در گروه D جام ملت‌های 2019 آسیا که از 15 دی‌ماه به میزبانی امارات  آغاز می‌شود قرار دارند.

تیم ملی ایران جام ملت های آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر