کد خبر: 704840 A

داوود پرهیزکار دوباره در فدراسیون فوتبال پست گرفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علی کفاشیان از ریاست کمیته فوتسال ایران استعفا داد و با قبول این استعفا توسط مهدی تاجٰ طی حکمی داوود پرهیزکار جانشین کفاشیان شد.

پرهیزکار را پیشتر در تیم امید دیده بودیم که در دوران سرپرستی خود آن فاجعه را به کمک اصغر حاجیلو رقم زدند و باعث شدند یکی از بهترین نسل‌های فوتبال ایران از رسیدن به المپیک باز بمانند.

اصغر حاجیلو، سرپرست وقت تیم امید،‌ که بعد از پرهیزکار زمام سرپرستی را برعهده گرفته بود به‌طور مستقیم با کادرفنی  امید و در راس آنها علیرضا منصوریان در ارتباط بود و اطلاعات بازیکنان اخطاری را باید در اختیار کادرفنی قرار می‌داد اما وی در اشتباهی عجیب متوجه دو اخطاره بودن کمال کامیابی نیا نشد و باعث شد نتیجه دیدار تیم امید ایران و عراق 3 بر 0 به سود عراق باشد این در حالی که ما عراق را در یک دیدار خارج از خانه شکست داده بودیم و با یک تساوی در تهران هم به دور بعد صعود می‌کردیم. حاجیلو بعد از حذف تیم امید از مقدماتی المپیک از کار برکنار شد.

اما داوود پرهیزکار پیش از حاجیلو سرپرست سابق تیم امید بود . شخصی که که در 2 مسابقه رفت و برگشت تیم امید مقابل قرقیزستان وظیفه سرپرستی تیم امید را برعهده داشت، ظاهرا خبر محرومیت کامیابی نیا را به حاجیلو، جانشینش نگفته بود. او پس از بازی قرقیزستان مسئولیت خود را به حاجیلو واگذار کرده بود و سرپرست تیم جوانان شده بود.

پس از محرز شدن خطای این دو نفر هر دوی آن‌ها اخراج شدند اما حال می‌بینیم که حاجیلو سرپرستی تیم استقلال را بر عهده گرفته و پرهیزکار با ترفیع درجه به عنوان رییس کمیته فوتسال معرفی شده است.

فدراسیون فوتبال ایران کمیته فوتسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر