کد خبر: 704778 A

خبر خوب برای آبی‌ها

سفر امیرحسین فتحی به امارات و مذاکره او با مدیر برنامه‌های ابراهیم توره باعث شد تا شایعاتی درباره احتمال جذب این بازیکن که کارنامه موفقی داشته، مطرح شود

به گزارش ایلنا،سفر امیرحسین فتحی به امارات و مذاکره او با مدیر برنامه‌های ابراهیم توره باعث شد تا شایعاتی درباره احتمال جذب این بازیکن که کارنامه موفقی داشته، مطرح شود. هر چند سرپرست باشگاه استقلال با گذشت زمان مذاکره با توره را تکذیب کرد اما انتشار چند تصویر در اینستاگرام باعث شد تا شایعات پیرامون این بازیکن افزایش پیدا کند و بسیاری این مهاجم را جانشینی برای گرو بدانند. با این وجود ساشا شفر فرزند سرمربی استقلال در صفحه شخصی خود در اینستاگرام جذب این بازیکن را تکذیب کرد و نوشت که او در لیست استقلالی ها حضور ندارد و باشگاه به دنبال جذب این بازیکن نیست.

نگاهی به آمار توره نشان می دهد او در حال حاضر مهاجم آماده ای نیست و خرید مناسبی برای استقلال به شمار نمی رفت. توره که در آژاکسیو در لیگ دسته دوم فرانسه توپ می زد از تابستان تاکنون بازیکن آزاد و بدون تیم است. او که در این تیم مصدومیت خاصی نداشت در 16 دیدار به میدان رفت و 1286 دقیقه در زمین حضور داشت.

او یک بار به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد و 2 بار هم تعویض شد. حاصل کار ابراهیم در آژاکسیو 5 گل بوده است. او یک کارت زرد گرفته و یک بار هم با کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شده است. توره که به نظر می‌رسد در 32 سالگی اصلا آماده نیست در آژاکسیو در هر سه دیدار تنها یک گل به ثمر رساند، به عبارت دیگر در هر 290 دقیقه، یک گل. این بازیکن راست پا تک پست است و تنها توانایی بازی در پست مهاجم را دارد. او آخرین گل خود را در خرداد ماه به والنسیس به ثمر رساند آژاکسیو در آن دیدار با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد.

 

 

 

ابراهیم توره امیرحسین فتحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر