کد خبر: 704438 A

پدر کریستیان گنتنر کاپیتان تیم فوتبال اشتوتگارت دچار حمله قلبی شد و درگذشت.

به گزارش ایلنا، این بازیکن که کاپیتان تیم فوتبال اشتوتگارت در مصاف هفته پانزدهم با هرتابرلین بود، برای تنها چند دقیقه از برد 2 بر یک تیمش خوشحال شد اما شادی او دیری نپایید زیرا هربرت گنتنر، پدرش که یکی از تماشاگران بازی در ورزشگاه مرسدس ‌بنز آرنا بود، دچار حمله قلبی شد. وی تحت نظر پزشکان حاضر در استادیوم قرار گرفت اما تلاش‌های تیم پزشکی موثر واقع نشد و فوت کرد. 

گنتنر در سال‌های 2004 تا 2007 برای تیم اشتوتگارت بازی کرد و در سال 2010 بعد از 3 فصل حضور در ولفسبورگ به خانه اولیه خود بازگشت. باشگاه اشتوتگارت در این خصوص بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن آمده است: باشگاه اشتوتگارت درگذشت پدر کاپیتان تیم، هربرت گنتنر را که بعد از بازی خانگی مقابل هرتابرلین در ورزشگاه جان‌ سپرد، تسلیت می‌گوید. تمامی اعضای باشگاه به خانواده گنتنر تسلیت می‌گویند و در این مقطع زمانی سخت در کنار او هستند. در بیانیه باشگاه اشتوتگارت اشاره‌ای به دلیل مرگ پدر کاپیتان این تیم نشده است. 

به منظور احترام به گنتنر و خانواده او، بازیکنان تیم اشتوتگارت از مصاحبه با رسانه‌ها در پایان بازی خودداری کردند و مراتب تأسف خود از این اتفاق را در قالب یک بیانیه ابراز کردند. باشگاه هرتابرلین و چند تیم آلمانی دیگر از جمله تیم سابق گنتنر، ولفسبورگ نیز درگذشت پدر این بازیکن آلمانی را به او تسلیت گفته‌اند.

بازی پدر شادی فوتبال مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر