کد خبر: 704185 A

مدافع تیم ملی در مورد شرایط اردو صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روزبه چشمی، هافبک تیم ملی در حاشیه اردوی تیم ملی اظهار داشت: این آخرین اردوی تیم ملی پیش از سفر به قطر است و خدا را شکر شرایط خوبی داریم و آمادگی خوبی در تیم وجود دارد. چند بازیکن دچار مصدومیت شدند که امیدوارم آنها هم به قطر برسند و با قوای کامل بتوانیم به جام ملت‌ها برویم.

وی در مورد انتظار قهرمانی از تیم ملی و اینکه توانایی رقم زدن چنین نتیجه‌ای را دارند یا نه، گفت: صد در صد همینطور است و ما از اولین اردو بعد از جام جهانی همین هدف را دنبال می‌کردیم و برای آن برنامه‌ریزی کردیم. مشکلات هرچه بوده تمام شده است و با آمادگی و انگیزه بالایی به جام ملت‌ها می‌رویم و شرایط خوبی داریم و امیدوارم با دعای خیر مردم و حمایت رسانه‌ها بتوانیم دست پر به ایران برگردیم و موجب خوشحالی مردم شویم.

مدافع تیم ملی با اشاره به مشکلات و حواشی چند وقت اخیر هم عنوان کرد: همانطور که گفتم مشکلات و مسائلی وجود داشته ولی دیگر تمام شده است و در حال حاضر باید فقط به جام ملت‌ها فکر کنیم و امیدوارم بتوانیم بعد از مدت‌ها قهرمانی بدست بیاوریم چرا که هم برای فوتبال ما اتفاق خوبی است و هم باعث خوشحالی مردم می‌شود.

 

تیم ملی فوتبال روزبه چشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر