کد خبر: 704144 A

مدیرعامل سپاهان در مورد وضعیت این تیم در نقل و انتقالات صحبت کرد.

مسعود تابش در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار سپاهان مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: حس می‌کنم در این بازی بازیکنان انگیزه همیشگی را نداشتند و به همین دلیل سپاهانی که هر هفته می‌دیدیم را در این هفته ندیدیم. از عملکرد تیم راضی نبودیم و کادرفنی و حتی خود بازیکنان هم رضایت نداشتند. به هر حال در طول فصل پیش می‌آید چند بازی خوب نباشیم ولی امیدوارم در نیم فصل دوم شاهد چنین عملکردی در هیچکدام از بازی‌ها نباشیم.

وی در مورد اعتراض استقلالی‌های خوزستان به داور بازی هم گفت: نمی‌دانم به چه چیزی اعتراض می‌کردند. گل ما که کاملاً سالم بود و کارشناسان داوری هم آن را تایید کردند. هر ضربه‌ای در فوتبال نیاز به سوت داور ندارد و گل ما مشکلی نداشت و اتفاقا پنالتی اعلام شده به سود آنها اشتباه بود و برخوردی صورت نگرفت که پنالتی باشد و فکر می‌کنم این ما هستیم که باید به داوری معترض باشیم.

مدیرعامل سپاهان در مورد اینکه صحبت‌هایش مبنی بر جنگیدن تیم‌ها برای رتبه دوم جدول را استقلالی‌ها هم عنوان کردند خاطرنشان کرد: در لیگ برتر ما امسال تیم‌های خوب زیادی داریم و هم مدعی قهرمانی زیاد است و هم سهمیه و حتی تیم‌هایی که برای نیفتادن می‌جنگند هم فاصله زیادی با تیم‌های بالانشین جدول ندارند. لیگ به این خوبی و پویایی تنها مشکلش متعادل نبودن قضاوت ها است و امیدوارم با ویدیو چک یا گذاشتن کلاس‌های آموزشی برای داوران این مشکلات کمرنگ‌تر شود.

تابش در مورد اینکه اصفهانیان گفته است باشگاه‌ها باید برای تامین هزینه VAR کمک کنند اظهار داشت: این هزینه‌ها مربوط به فدراسیون و کمیته داوران است و چرا باشگاه‌ها باید هزینه کنند؟ اگر بودجه راه‌اندازی این سیستم را ندارند باید فکر دیگری بکنند.

وی در مورد نقل و انتقالات باشگاه سپاهان و اینکه بمب نقل و انتقالاتی در پیش دارند یا نه، گفت: ما اهل بمب ترکاندن نیستیم و چند ترقه کوچک هم بترکانیم هنر کرده‌ایم. سپاهان تیم خوب و کاملی است و قهرمانی نیم فصل نشان داده تیم خوبی داریم و حالا چند تغییر هم اگر برای تقویت تیم لازم باشد انجام می‌دهیم. تقریباً فهرست تیم از سوی کادرفنی مشخص شده و اقدام خواهیم کرد.

مدیرعامل سپاهان در مورد شایعاتی که از علاقه سپاهان به الحاجی گرو شنیده می‌شود خاطرنشان کرد: این موضوع صحت ندارد و ما هیچ نظری روی گرو نداریم و شایعه است.

تابش در مورد پیشنهاد پرسپولیس برای جذب محمدی هم گفت: مهرداد محمدی بازیکن خوب تیم ماست و به او نیاز داریم و با باشگاه قرارداد هم دارد. تا کنون پیشنهادی از پرسپولیس یا تیم دیگری برای جذب او به دست ما نرسیده ولی اگر پیشنهاد هم بدهند حاضر نیستیم محمدی را از دست بدهیم.

وی در پایان با اشاره به فهرست تیم ملی و حضور نیازمند در آن خاطرنشان کرد: خوشحالم نیازمند دعوت شد ولی در تیم ما بازیکنان دیگری هم بودند که شایسته دعوت به تیم ملی هستند ولی به هر صورت مربیگری سلیقه‌ای است.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان مسعود تابش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر