کد خبر: 704109 A

با اشتباهات داوران برخورد جدی‌تری انجام بدهند

اشکان نامداری مربی دروازه‌بان‌های استقلال اعلام کرد استقلال در نیم فصل اول نتایج خوبی کسب کرده و تمام تلاشش را انجام می‌دهد تا در ادامه مسابقات هم نتایج خوبش را تکرار کند.

به گزارش ایلنا، اشکان نامداری مربی دروازه‌بان‌های استقلال اعلام کرد استقلال در نیم فصل اول نتایج خوبی کسب کرده و تمام تلاشش را انجام می‌دهد تا در ادامه مسابقات هم نتایج خوبش را تکرار کند.نامداری معتقد است اشتباهات داوری در نیم فصل اول خیلی به استقلال ضربه زد و امیدوار است این اشتباهات در نیم فصل دوم کمتر شود.

*با گذشت چند روز از بازی‌ تیم‌تان مقابل پدیده در خصوص این بازی صحبت کنید.
ما عملکرد خیلی خوبی مقابل پدیده داشتیم. باید این تیم را شکست می‌دادیم، توانایی این کار را هم داشتیم اگر داور کمی دقت می‌کرد سه امتیاز را با یک امتیاز عوض نمی‌کردیم.

*به نظرتان چرا اشتباهات داوری زیاد شده است؟
نمی‌دانم چرا اینقدر اشتباهات داوری تکرار می‌شود. داوران باید کمی دقت‌شان را بیشتر کنند. هم داوران، هم کمیته داوران و هم فدراسیون فوتبال، نمی‌شود که یک تیم این همه زحمت بکشد و داور با اشتباهاتش آن را از بین ببرد. داوران باید کاری کنند که این شبهه‌ای هم که بین طرفداران به وجود آمده از بین برود.

*شایعه شده داوری‌ها به سود یک تیم خاص است؟
شواهد اینگونه نشان می‌دهد. بعضی از اتفاقات در حال رخ دادن است اما کمیته داوران می‌توانند با توضیحاتی که می‌دهند اینگونه شبهات را از بین ببرند. فدراسیون فوتبال هم باید خودش با اشتباهات داوران برخورد جدی‌تری انجام دهند.

*کمک داور بازی هم بعد از بازی بابت اشتباهاتش معذرت‌خواهی کرده است.
معذرت‌خواهی او به درد ما نمی خورد. اشتباهاتش باعث شد ما در یک بازی حساس2 امتیازمان از بین برود.

*مهدی رحمتی در بازی مقابل پدیده به میدان رفت.
نظر وینفر شفر بود که رحمتی بازی کند. ما فقط گزارش طول هفته را به شفر می‌دهیم تصمیم‌گیری با او است که چه کسی در درون دروازه قرار بگیرد.

*نگران این نیستید که نیمکت‌نشینی حسینی باعث شود او از تیم ملی خط بخورد؟
فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی بیفتد زیرا که کی‌روش قبلاً ثابت کرده که روی این موضوع حساسیت زیادی ندارد چون در گذشته برخی از بازیکنانی را دعوت می‌کرد که حتی تیم هم نداشتند. دروازه‌بان‌های ما سه هفته فرصت دارند که قبل از شروع رقابت‌های جام ملت‌های آسیا خودشان را به کی‌روش ثابت کنند.

* اما حسینی بعد از بازی ناراحت به نظر می‌رسید.
طبیعی است هر بازیکنی دوست دارد بازی کند حسینی فصل گذشته عملکرد خیلی خوبی داشت اما به هرحال همانطور که گفتم تصمیم نهایی را در این خصوص شفر می‌گیرد.

*با پایان نیم فصل اول از نتایج تیم راضی هستی؟
من فکر می‌کنم استقلال نتایج خوبی گرفت و با توجه به مصدومیت‌هایی که در ابتدای فصل برای بازیکنان به وجود آمده بود ما توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. اشتباهات داوری هم خیلی ضرر کردیم و امتیازات زیادی از دست دادیم. اگر اشتباهات داوری نبود ما صدرنشین لیگ برتر بودیم. امیدوارم بتوانیم در نیم فصل دوم همین روند خوبمان را ادامه دهیم.

*برنامه‌تان برای تعطیلات نیم فصل چیست؟
طبق برنامه قرار است یکی دور روز تمرین کنیم و سپس برنامه‌ریزی‌های لازم را برای برپایی اردویی چند روزه انجام دهیم. از هواداران استقلال هم که در نیم فصل از ما حمایت کردند تشکر می‌کنیم.

استقلال اشکان نامداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر