کد خبر: 703844 A

جباروف 37 ساله در زمین چه کاری می‌تواند بکند؟!

علی جباری رییس کمیته پیشکسوتان استقلال اعتقاد دارد گرو و نیومایر در حد این تیم نبودند و باید نیم‌فصل جدا می شدند.

به گزارش ایلنا، علی جباری رییس کمیته پیشکسوتان استقلال اعتقاد دارد گرو و نیومایر در حد این تیم نبودند و باید نیم‌فصل جدا می شدند. با وی درخصوص شرایط تیم و همچنین بازی امروز برابر پدیده و وضعیت نقل و انتقالات تیم در نیم‌فصل دوم همکلام شدیم.

یکی دیگر از هم‌‌دوره‌های شما هم دارفانی را وداع گفت.

ایرج یکی از بهترین همبازی‌های ما بود. بسیار  پسر مودب و خوبی بود. باید از او به نیکی یاد کنم چون بزرگ‌تر و کوچک‌تری را به خوبی یاد می‌کرد. تمام تلاش ما این است که یک مراسم و تشییع باشکوه برایش برگزار کنیم.

شرایط استقلال را در هفته‌های گذشته چطور ارزیابی کردید؟

استقلال 3 بازی خیلی خوب را انجام داده. این نشان می‌دهد که از نظر بدنسازی تیم شرایط خوبی دارد بخصوص در بازی سوم که بازیکنان پاس‌های تک‌ضرب خوبی را به یکدیگر می‌دادند. توپ را به خوبی در زمین به گردش درمی‌‌آوردند و این نشان می‌دهد که روی تیم کار شده است.

به نظر شما ایا گرو و نیومایر بایداز استقلال جدا می شدند؟

من از اول هم با حضور آنها در استقلال موافق نبودم. به نظرم با توجه به اینکه استقلال در آسیا باید با تیم‌های بزرگ بازی کند، 3 بازیکن بزرگ را جایگزین آنها کنیم تا بتوانیم به شرایط ایده‌آل برسیم. بازیکنانی که به استقلال می‌آیند باید یک سر و گردن بالاتر از این بازیکنان باشند.

این روزها شایعه بازگشت سرور جباروف به استقلال شنیده می‌شود.

معتقد به بازگشت این بازیکن به استقلال نیستم. بازیکن 37 ساله در زمین چه کاری می‌‌تواند انجام دهد. آن‌طوری که من شنیده‌ام رقم بالایی را هم درخواست می‌کند و همین باعث می‌شود که بقیه تیم اعتراض کنند. وقتی ما بازیکن جوان داریم، چه نیازی به حضور چنین بازیکنانی است.

استقلال در گروه سختی در آسیا قرار دارد. به نظر شما این تیم به چند بازیکن در نیم‌فصل نیاز دارد؟

بازی در لیگ قهرمانان آسیا شرایط خاص خود را دارد. باید بازیکنانی را به خدمت بگیریم که بتوانند نیاز تیم را برطرف کنند و جوابگوی خواسته‌های کادر فنی باشند. امیدوارم استقلال امسال بتواند در آسیا نتایج خوبی را کسب کند.

این روزها بحث حضور فرهاد مجیدی در استقلال شنیده می‌شود.

باید نظرات شفر را دراین مورد جویا شد. اوست که باید در این خصوص نظر بدهد. شفر است که باید موافق باشد که چه کسانی به کادرش اضافه شوند. فکر می‌کنم در نیم‌فصل این اتفاق بیفتد.

از نتایج استقلال در نیم‌فصل اول رضایت دارید؟

با توجه به نتایجی که تیم در چند بازی اخیر گرفته، اوضاع بروفق مراد است و فکر می‌کنم شرایط تیم در نیم‌فصل دوم بهتر هم خواهد شد.

استقلال علی جباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر