کد خبر: 703803 A

سرمربی تیم امید ایران در گفتگویی به بررسی شرایط این تیم در آستانه رقابت‌های مقدماتی المپیک 2020 پرداخته است.

به گزارش ایلنا، زلاتکو کرانچار در پایان تمرین امروز تیم ملی در مورد اینکه آیا در چند روز گذشته با کارلوس کی‌روش جلسه‌ای برای انجام هماهنگی برگزار کرده است و اینکه چرا در زمین شماره یک تمرین می‌کنند، اظهار داشت: در اردوی قبلی که به مجموعه الیاف رفته بودیم شرایط آب و هوایی خوب نبود و به دلیل بارش باران زمین گِل بود اما اکنون وضعیت آب و  هوایی بهتر است و در زمینه شماره یک تمریناتمان را انجام دادیم. ما دیروز اردویمان را آغاز کردیم و در این مدت تماسی با کی‌روش نداشتیم. تمرکزمان روی تیم خودمان است و آنها هم برنامه‌های تیم ملی بزرگسالان را دنبال می‌کنند. تیم ما امروز راهی کیش می‌شود و تیم بزرگسالان هم این طور که شنیدم فردا دیگر عازم قطر است.

سرمربی تیم امید در رابطه با اظهارنظر علیرضا مرزبان مبنی بر اینکه او در واکنش به دعوت گلر تیمش اعلام کرده بازیکن تستی به تیم امید نمی‌دهد، خاطرنشان کرد: این مسأله یک سوءتفاهم است ما کسی را به عنوان دروازه‌بان تستی دعوت نکردیم الان شهاب عادلی و معراج اسماعیلی دروازه‌بانانی هستند که در اردو حضور دارند و بازیکنان بسیار باتجربه‌ای هستند که رده‌های پایه را به صورت منظم بالا آمدند.

وی افزود: یک بازی از گلر نفت مسجد سلیمان دیدیم که او کیفیت قابل قبولی داشت. ما می‌دانیم شرایط تیم‌ها سخت است و بازیکنان رقابت تنگاتنگی دارند. الان دروازه‌بان تیم امید که در ذوب آهن عضویت دارد کیفیت مناسبی دارد. ما در تیم امید تلاش می‌کنیم بهترین انتخاب‌ها را داشته باشیم و مرزبان به اشتباه متوجه صحبت‌های من شده است. توصیه من به مرزبان این است که به تیم خودش بپردازد و ما هم به تیم خودمان بپردازیم. 

کرانچار تیم امید المپیک2020 ژاپن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر