کد خبر: 703730 A

بازی‌های بزرگ بازیکنان بزرگ نیاز دارد

بازی معوقه هفته دوازدهم استقلال مقابل پدیده با حواشی زیادی روبه‌رو بود و در نهایت با تساوی بدون گل پایان یافت.

به گزارش ایلنا بازی معوقه هفته دوازدهم استقلال مقابل پدیده با حواشی زیادی روبه‌رو بود و در نهایت با تساوی بدون گل پایان یافت. گل دقیقه 88 اللهیار صیادمنش آفساید اعلام شد و بازیکنان این تیم به نحوه داوری معترض بودند.

با بهتاش فریبا، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در این خصوص گفتگو کردیم که در ادامه می‌خوانید.

پیش‌بینی می‌شد بازی پرگلی را شاهد باشیم اما با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بازی خیلی خوب بود و بازیکنان ما عالی بودند. با وجود اینکه تیم پدیده یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر لیگ برتر است آنها خیلی خوب بودند. شرایط گلزنی خیلی خوبی داشتیم. حداقل 5 موقعیت گلزنی داشتیم.

داوری بازی چطور بود؟

داوران هم که قربان‌شان بروم نمی‌دانم چرا امسال اینطوری هستند؛ خیلی به استقلال ضربه زدند و گل کاملا صحیح ما را آفساید اعلام کردند و جالب اینجاست که وقتی نگاه کنید توپ که ارسال شد، من بیشتر از 10 بار فیلم گل را دیدم، کمک داور پرچم نمی‌زند و آنجایی که توپ به نیومایر می‌رسد و به صیادمنش پاس می‌دهد آنجا یادش می‌آید که پرچمش را بالا ببرد. نمی‌دانم دیگر باید چه بگویم.

بعد از بازی بازیکنان هم به نوعی اعلام کردند که داوری به سود تیم خاصی است و همه آنها باید با عوامل بیرونی هم بجنگند.

حالا زیاد به این موضوع کار ندارم. در بازی مقابل پیکان، فولاد و سایپا واقعا امتیازهای مارا ندادند و کارشناسان دقیقا اعلام کردند که حق استقلال بوده امتیاز کامل مسابقات را دریافت کند. پس شما ببینید اگر ما این امتیازات را جمع‌آوری کرده بودیم اینجای جدول حضور نداشتیم. می‌شد که در رده‌های بالای جدول باشیم. به هیچ وجه نمی‌گویم که این رفتارها عمدی است اما استقلال خیلی ضرر کرده است.

از عملکرد بازیکنان استقلال در نیم فصل اول رضایت دارید؟

قطعا ابتدای فصل ما به صورت کامل آماده نبودیم و رفته رفته زمان برد که بهتر شویم. از نظر من استقلال طی 4 بازی اخیر 12 امتیازش را هم کسب کرده است. در نیم فصل دوم بازیکنان مصدوم ما اضافه می‌شوند و احتمال دارد تغییرات داشته باشیم و امیدوار هستیم در هفته‌های بعدی پس از تعطیلات برای جمع آوری امتیازات تلاش کنیم.

خیلی‌ها می‌گویند به جای جباروف می‌شود همانطور که مجتبی جباری در استقلال پرورش یافته با موقعیت دادن بیشتر به آذری او را به بازیکن بزرگی تبدیل کرد.

آذری بسیار فوتبالیست خوبی است. همه آیتم‌های یک بازیکن خوب را دارد اما ما باید یادمان باشد که لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو داریم و بازی‌های بزرگ بازیکنان بزرگ نیاز دارد. اگر من موافق بازگشت جباروف هستم به این دلیل است که سال‌ها در میدان‌های بزرگی حضور داشته و در این پست خودش را نشان داده است. ما یک بازیکن با تجربه در این پست نیاز داریم؛ نه به عنوان کمیته فنی بلکه همانند یک پیشکسوت و هوادار می‌گویم که چنین بازیکنی نیاز ماست.

استقلال بهتاش فریبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر