کد خبر: 703705 A

اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال معتقد است که این تیم از اشتباهات داوری خیلی ضربه خورده است.

به گزارش ایلنا، اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال معتقد است که این تیم از اشتباهات داوری خیلی ضربه خورده و کمیته داوران باید نظارت بیشتری روی قضاوت داوران داشته باشد.

با سرپرست استقلال درخصوص تساوی مقابل پدیده و اشتباهات داوری در این هفته‌ها صحبت کردیم.

در روزی که می‌توانستید پیروز شوید، به یک امتیاز بسنده کردید.

بازی خوبی را مقابل پدیده انجام دادیم. می‌توانستیم به پیروزی برسیم. حیف که از موقعیت‌ها نتوانستیم استفاده کنیم و حیف به داور که اشتباه تاثیرگذارش باعث شد پیروزی را از دست بدهیم.

عملکرد پدیده را در این بازی چطور دیدید؟

پدیده همیشه تیم خوبی بوده. آنها در 14 بازی گذشته خودشان عملکرد بسیار خوبی داشتند اما من یک سوال از شما دارم و آن هم این است که تا حالا چه زمانی پدیده این همه بازی بسته انجام می‌داد؟

درخصوص اشتباه داوری چه نظری دارید؟

اشتباه داوری صورت گرفته و نمی‌توان کاری کرد. نمی‌توانیم که داور را اعدام کنیم. او اشتباه تاثیرگذار بدی داشت. من فکر می‌کنم ترمز استقلال را روی اشتباه داوری کشیدند. ما اگر این بازی را پیروز می‌شدیم، به صدر جدول نزدیک‌تر می‌شدیم. البته الان هم در کورس قهرمانی هستیم. در لیگ فوتبال یک امتیاز می‌تواند در پایان فصل سرنوشت یک تیم را تغییر بدهد، وای به حال این که الان دو امتیاز را از ما گرفتند.

شایعه شده از یک تیم خاص حمایت می‌شود.

من کاری به این حرف‌ها ندارم. اما از اتفاقاتی که در این چند روز افتاده ناراحتم. بازیکنان باید دیالوگ‌های‌شان طوری باشد که باعث آزار یکدیگر نشوند. شاید سال‌های دیگر بازیکنان با هم در تیم‌های دیگر و شاید حتی تیم‌ملی همبازی شوند.

اما بیرانوند موضع تندی را علیه رحمتی انجام داد.

بیرانوند دروازه‌بان تیم‌ملی است و باید پخته‌تر عمل کند. من اعتقاد دارم که اگر رحمتی از تیم‌ملی خداحافظی نمی‌کرد و اگر کی‌روش دست از لجبازی برمی‌داشت، الان باز هم رحمتی گلر تیم‌ملی بود. به نظر من دروازه‌بان‌ها باید احترام همدیگر را نگه دارند چون در تیمی که 27 بازیکن وجود دارد، فقط دو تای آن گلر است و به همین دلیل است که آدم‌های خاص باید رفتار خاص داشته باشند. بیرانوند باید احترام پیشکسوت را الگوی خود قرار دهد. به نظر من چنین کلماتی از بیرانوند بعید بود.

خیلی‌ها معتقدند اگر اشتباهات داوری نبود، استقلال صدرنشین نیم‌فصل اول می‌شد.

استقلال هم مثل سایر تیم‌ها از اشتباهات داوری ضرر کرده است. به نظر من دپارتمان داوری باید نظارت بیشتری روی قضاوت داوران داشته باشد و برای بازی‌های حساس از داوران باتجربه استفاده کند.

با پایان نیم‌فصل اول، از عملکرد تیم راضی هستید؟

خب در ابتدای فصل، استقلال نتایج خوبی را به دست نیاورد اما توانست رفته رفته هماهنگ‌تر شود و نتایج خوبی بگیرد. همین‌ که دیگر آنها امتیاز از دست نمی‌دهند نشان می‌دهد که نیم‌فصل دوم شرایط تیم بهتر می‌شود.

استقلال اصغر حاجیلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر