کد خبر: 703662 A

میثم کریمی در گفتگو با ایلنا

هافبک گلزن تیم استقلال خوزستان در مورد شرایط بازی با سپاهان و ادامه‌ی لیگ به اظهار نظر پرداخته است.

میثم کریمی هافبک تیم استقلال خوزستان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در مورد بازی با سپاهان اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود  و خیلی به بازیکنان ما فشار آمد. سپاهان تیم پرمهره‌ای است و از کادرفنی با تجربه‌ای هم استفاده می‌کند و به همین دلیل بازی در مقابل این تیم برای هر تیمی سخت است اما تیم ما با همدلی و اتحادی که بین بازیکنان و مربیان برقرار بود توانستیم عملکرد خوبی از خود نشان بدهیم و حتی می‌توانستیم بازی را ببریم. اگر توپهایمان درون دروازه می‌رفت می‌توانستیم سپاهان را ببریم اما همین یک امتیاز هم در مقابل تیم صدرنشین جدول برای ما خوب بود.

گلزن استقلال خوزستان در دیدار با سپاهان در مورد شرایط این تیم پس از برکناری یزدی نیز گفت: آقای یزدی برای ما زحمت زیادی کشید و از او تشکر می‌کنم. از زمانی که که آقای مبعلی و بوستانی کار را دست گرفتند تیم ما شرایط بهتری پیدا کرده و در هر مسابقه برای برد به زمین می‌رویم. شما دیدید که در مقابل سایپا هم باید بازی را می‌بردیم. جوری خوب کار کردیم که حتی علی دایی هم از ما تعریف کرد. در بازی با سپاهان هم اگر بچه‌ها در زدن ضربات آخر دقت می‌کردند می‌توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی در مورد اشتباهات داوری این مسابقه نیز تصریح کرد: داور در صحنه گل سپاهان دو بار سوت زد و اشاره کرد با سوت او باید به توپ ضربه بزنند اما دیدیم که ساسان انصاری ضربه را زد و توپ وارد دروازه شد. در صحنه پنالتی‌ای که برای ما گرفته شد قبول دارم که یونس تمارض کرد و داور اشتباه کرد اما در نیمه دوم و در دقایق آخر یک پنالتی دیگر نیز برای ما گرفته نشد که می‌توانستیم با این پنالتی نتیجه را به سود خود کنیم.

کریمی در مورد آینده استقلال خوزستان نیز عنوان کرد: این 6 امتیازی که از تیم ما کسر شد واقعا کار تیم ما را سخت کرد اما تیم ما همدل است تا بتوانیم نتایج درخور توجهی بگیریم و امیدوارم با دستورات آقای مبعلی و بوستانی بتوانیم همین روند را ادامه بدهیم و بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و دل مردم خوزستان را شاد کنیم.

وی در پایان افزود:  به ما گفته‌اند که 6 امتیاز کسر شده از تیم ما برخواهد گشت و پنجره بسته ما نیز باز خواهد شد اگر این اتفاق بیفتد می‌توانیم خیلی بهتر از این کار کنیم و امیدوارم که مدیران تیم بتوانند این مشکل را حل کنند. کادر مدیریتی تیم استقلال خوزستان واقعا زحمت می‌کشد و امیدوارم که بتوانیم بهتر از گذشته عمل کنیم.

لیگ برتر استقلال خوزستان سپاهان میثم کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر