کد خبر: 703587 A

​در شرایطی که برانکو ایوانکوویچ ساعاتی پیش لیست خود برای بازگشت به بازار نقل و انتقالاتی را به باشگاه داده، شایعات در اینباره افزایش یافته است.

به گزارش ایلنا، خودِ باشگاه چندین بار اعلام کرد که برانکو هنوز فهرست خریدش را ارائه نکرده اما روزی نیست که درباره فهرست او چیزی نخوانیم یا نشنویم. اول گفتند او چند مهاجم خارجی را زیر نظر گرفته و یکی از آنها را جذب خواهد کرد اما به یک روز نکشیده، این خبر تکذیب شد. بعد شنیدیم چند بازیکن خارجی هم واسطه‌ها به او معرفی کرده‌اند که البته برانکو ایوانکوویچ هیچکدام را نپذیرفته است.

تازه‌ترین خبر اما از جدایی قطعی سه بازیکن پرسپولیس حکایت داشت. گفتند احسان علوان‌زاده بعد از دو سال نیمکت‌نشینی در پرسپولیس، یکی از بازیکنانی است که در فهرست مازاد برانکو قرار دارد و نیم‌فصل باید برود. دلیل این شایعه شاید بازی نکردن علوان‌زاده در نیم‌فصلی که پرسپولیس از نظر بازیکن در مضیقه بود، باشد.

آن دو بازیکن دیگری هم که گفته‌اند برانکو نمی‌خواهدشان، یک مدافع و یک مهاجم معرفی شده‌اند که حتما منظورشان از مهاجم، گادوین منشا بوده اما وقتی برانکو همین الان هم مدافع کم دارد، چطور می‌خواهند یکی از مدافعانش را کنار بگذارد؟ منشا هم بعید است برود. مگر اینکه بخواهند از پول انتقالش مهاجم جدید بخرند.

 

مهدی حاجی خانی

پرسپولیس لیگ برتر برانکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر