کد خبر: 703572 A

محمدرضا خلعتبری، بازیکن پدیده دقیقه ۷۱ بازی با استقلال تعویض شد و همه البته منتظر اعتراضش به تعویض بودیم.

به گزارش ایلنا، خلعتبری هم چندان ما را منتظر باقی نگذاشت و قدم زنان از زمین بیرون آمد و با ادا و اطوارهایش به این تصمیم گل‌محمدی اعتراض کرد. بی‌تردید گل‌محمدی حواسش به این رفتار خلعتبری هست اما باید از خلعتبری پرسید: خسته نشدی از این همه اعتراض بیهوده به تعویض در سال‌ها؟

او عادت به این رفتار زشت و غیرحرفه‌ای دارد. فوتبال خلعتبری رو به پایان است اما او آخرش یاد نگرفت که بعد از تعویض این اداها لازم نیست.

بعد از بازی استقلال - پدیده، واکنش یحیی گل‌محمدی در مقابل رفتار خلعتبری محافظه‌کارانه بود. گل‌محمدی ساده‌انگارانه گفت: «محمدرضا دوست دارد تا آخر بازی کند و به تیم کمک کند. من حس او را درک می‌کنم و احساسش این است که می‌تواند کمک کند. شاید از خودش ناراحت است. محمدرضا مغز متفکر تیم ما و بازیکن دوست‌داشتنی‌مان است و برای‌مان ارزشمند است.»

واقعیت اما چیزی نیست که گل‌محمدی می‌گوید. واقعیت را خلعتبری هم پنهان می‌کند: «به هر حال تصمیم مربی است که چه بازیکنی بازی کند و چه بازیکنی تعویض شود. من هم ناراحت نشدم. شاید وقتی من به طرف دیگر زمین رفتم تماشاگران ناراحت شدند اما واقعاً تابلوی تعویض را ندیده بودم.»

خلعتبری سال‌هاست که رفتارهای زننده‌ای بعد از تعویض‌هایش داشته و هر بار بخشیده شده یا رفتارش نادیده گرفته شده و گل‌محمدی در مورد او نادیده‌ گرفتن را ترجیح داده است.

برای اینکه در خلعتبری تغییری در این زمینه رخ دهد، کمی دیر شده و مماشات مربیانش با او کار را به اینجا رسانده اما نباید فراموش کنیم که این اعتراض‌های خلعتبری به تعویض‌هایش دیگر زننده شده. او سال‌هاست بطری آب پرت می‌کند، پیراهنش را درمی‌آورد و هنگام تعویض زیر لب پچ‌پچ می‌کند. حتی حالا که دیگر بازیکن جوانی هم نیست، دست از این کار برنداشته، با این تفاوت که در گذشته عذرخواهی می‌کرد و حالا دیگر رفتارش را تکذیب می‌کند.

 

استقلال یحیی گل محمدی پدیده مشهد محمدرضا خلعتبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر