کد خبر: 703524 A

سرمربی استقلال خوزستان در نشست خبری پس از دیدار برابر سپاهان اصفهان شرکت کرد.

به گزارش ایلنا، کریم بوستانی در نشست خبری پس از تساوی شاگردانش مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: قبل از صحبت در مورد بازی ابتدا باید درگذشت ایرج دانایی فر را تسلیت بگویم.

او درباره تیم حریف گفت: سپاهان تیم بزرگی است و کادر بزرگی دارد و بیشترین جام ها را سپاهان برده و قلعه‌نویی مرد جام هاست و تمام جام های سپاهان و استقلال را قلعه نویی آورده است.

سرمربی استقلال خوزستان ادامه داد: حریف را آنالیز کرده بودیم و بازیکنان منطقی بازی کردند و باید از آنها تشکر کنم. موقعیت گل هم داشتیم اما نتیجه برای ما خیلی خوب بود.

بوستانی در ادامه گفت: بعد از این بازی ۱۲ روز استراحت می کنیم و سپس با روحیه‌ای بهتر به تمرینات می آییم و هواداران هم سنگ تمام گذاشتند و تشویق کردند.

بوستانی در مورد گل سپاهان و اعتراض به داور گفت: قبل از گل خوب بازی می‌کردیم نمی‌خواهم بگویم اشتباه داوری ولی آن صحنه به وجود آمد و داور ظاهرا سوت نزده و توپ سپاهان گل شد. بازیکنان تلاش خودشان را کردند. نیمه دوم هم تلاش بیشتری کردیم و به گل رسیدیم و بازی خوبی انجام دادیم و خوشبختانه بازی را مساوی کردیم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد شرایط فنی مسابقه گفت: با تیم بزرگی بازی می‌کردیم و هدف اول مان گل نخوردن بود و بعد از گل دنبال این بودیم که گل دوم را نخوریم. دفاع های چپ و راست حریف رونده بودند. ما هم تلاش کردیم از فضای پشت آنها با دلفی و نامداری استفاده کنیم و به نتیجه هم رسیدیم. نه ضد فوتبال بازی کردیم و نه وقت کشی کردیم. جا دارد از بازیکنان تشکر کنم. در زمین خودمان برای برد بازی کردیم.

با قلعه‌نویی درگیر نشدم و ایشان بزرگ و استاد من است و ۱۰ سال با ایشان کار کردیم. طبیعی است که قلعه‌نویی از نتیجه راضی نبود ومن هم به او خسته نباشید گفتم و او هم خوب بود و تحویلم گرفت ومشکلی به وجود نیامد.

بوستانی همچنین درگذشت شاپور منصوری اسطوره فوتبال خوزستان را هم تسلیت گفت.

استقلال خوزستان کریم بوستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر