کد خبر: 703101 A

باورنکردنی اما واقعی

پرسپولیس آخرین بازی نیم فصل اول را در ورزشگاه آزادی برابر پارس جنوبی رده میزبانی کرد و به برتری پرگل سه بر صفر دست پیدا کرد.

به گزارش ایلنا، شاگردان برانکو ایوانکوویچ برای به پایان رساندن مسابقات نیم فصل اول پارس جنوبی جم را یش روی خود می‌بینند. در صورت برتری پرسپولیس در این مسابقه و ناکامی سپاهان در مسابقه فردا،‌ سرخپوشان می‌توانند به عنوان صدرنشین، نیم فصل اول را به پایان ببرند.

گزارش این مسابقه را در ادامه مشاهده می‌کنید:

ساعت برگزاری مسابقه: 16:15 / ورزشگاه:‌  آزادی  / تماشاگر:

داوران:‌ رضا کرمانشاهی – سعید قاسمی – فرزاد بهرامی – مهدی مرجانزاده / ناظر: رحیم رحیمی مقدم

اخطار:

کارت زرد: حمیدرضا طاهرخانی(52) و سیامک نعمتی(63) از پرسپولیس

نیما انتظاری(70) از پارس جنوبی جم

 

photo_۲۰۱۸-۱۲-۱۴_۱۶-۲۷-۵۰

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه(احسان حسینی، 89)، شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی،‌ احمد نورالهی، آدام همتی، سعید حسین پور(حمیدرضا طاهرخانی، 46)، شایان مصلح،‌ علی علیپور، سیامک نعمتی، گادوین منشا(محمد امین اسدی،‌ 79)

 

photo_۲۰۱۸-۱۲-۱۴_۱۶-۲۷-۵۲

ترکیب پارس جنوبی:

رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، محسن بنگر(امیر شعبانی،‌ 67)،‌ ابراهیم صالحی(روح اله سیف الهی)، حسین پورامینی، محمد نوری(محمد شادکام، 75)، مجید علیاری، نیمار انتظاری، محمد ستاری، شهرام گودرزی و سعید محمدی فرد

 

شرح گل:

پرسپولیس یک - پارس جنوبی جم / علی علیپور، دقیقه31: سانتر امید عالیشاه به محوطه جریمه پارس جنوبی به علیپور رسید و شماره 20 سرخپوشان با کنترل توپ بی نقص مدافع حریف را کنار گذاشت تا با یک ضربه پرقدرت دروازه رحمان احمدی را باز کند.

photo_۲۰۱۸-۱۲-۱۴_۱۶-۵۱-۵۷

پرسپولیس دو - پارس جنوبی جم صفر / علی علیپور ،‌ دقیقه 50: حرکت انفرادی منشا پشت محوطه جریمه پارس جنوبی با تکل ناقص مدافعان به علیپور رسید و او با ضربه دقیق با وجود واکنش رحمان احمدی برای دومین بار در این مسابقه گلزنی کرد.

پرسپولیس سه - پارس جنوبی جم صفر / امید عالیشاه، دقیقه 56: پاس دقیق منشا به محوطه جریمه پارس جنوبی مدافعان حریف را غافلگیر کرد تا عالیشاه در موقعیت تک به تک با ضربه‌ای زمینی سومین گل سرخپوشان در این مسابقه را به ثمر برساند.

پرسپولیس سه - پارس جنوبی یک / روح اله سیف اللهی،‌ دقیقه 95: بازیکن سابق سرخپوشان از روی ضربه پنالتی موفق شد تک گل زردپوشان را در این مسابقه وارد دروازه بیرانوند کند.

 

گزارش دقایق حساس:

در نهایت این مسابقه با برتری سه بر صفر سرخپوشان به پایان رسید تا شاگردان برانکو ایوانکوویچ فصلی را که با محرومیت در پنجره نقل و انتقالات آغاز کرده بودند با حضور در رده دوم به پایان برسانند.

دقیقه75: رحمان احمدی پس از دریافت سه گل از سرخپوشان در یک دقیق دو واکنش دیدنی داشت و مانع از گلزنی بازیکنان پرسپولیس شد.

* دقیقه 60: نیمه دوم این مسابقه تفاوت بسیار زیادی با 45 دقیقه نخست دارد و با اینکه پارس جنوبی خیلی کمتر فرصت ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه حریف داشته،‌ سرخپوشان با ارائه بازی تهاجمی دو گل دیگر به ثمر رساندند.

* دقیقه 45: نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل پایان یافت.

* دقیقه 31: پس از گلزنی علیپور پرسپولیس با حملات بیشتر سعی در افزایش اختلاف با پارس جنوبی داشت و در این دقیقه موقعیت تک به تک به حسین پور رسید که با خروج به موقع احمدی توپ راهی کرنر شد.

photo_۲۰۱۸-۱۲-۱۴_۱۶-۲۸-۰۹

* دقیقه 10: دو تیم بیشتر با پاس‌های کوتاه قصد محک زدن یکدیگر را داشتند و بیشتر این بازیکنان پرسپولیس بودند که سعی بر گشودن دروازه حریف را داشتند.

photo_۲۰۱۸-۱۲-۱۴_۱۶-۲۷-۵۷

photo_۲۰۱۸-۱۲-۱۴_۱۶-۲۸-۰۶

 

در حاشیه:

* با وجود برگزاری این مسابقه در روز پایانی هفته استقبال کمی از سوی طرفداران پرسپولیس برای حضور روی سکوهای ورزشگاه آزادی صورت گرفته است.

* حدود 50 تماشاگر در جایگاه طرفداران پارس جنوبی حضور دارند و تیمشان را تشویق می‌کنند.

* محسن بنگر،‌ بازیکن سابق پرسپولیس از سوی طرفداران این تیم مورد تشویق قرار گرفت.

* محمد نوری، کاپیتان پارس جنوبی جم از با اهدای لوح تقدیر از سیدجلال حسینی که به تازگی از بازی‌های ملی خداحافظی کرده تقدیر کرد.

* افشین پیروانی و ایرج عرب، سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس با حضور در ورزشگاه آزادی به تماشای این مسابقه نشسته‌اند.

پرسپولیس تهران پارس جنوبی جم هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر