کد خبر: 703032 A

اینتر میلان در تابستان آینده می‌تواند با دو اتفاق بزرگ طرفدارانش را سورپرایز کند.

به گزارش ایلنا، جوزپه ماروتا، مدیر سابق یوونتوس روز گذشته رسما به عنوان مدیر ورزشی جدید باشگاه اینتر معرفی شد. این مدیر 61 ساله پس از مدتی استراحت به دنیای فوتبال بازگشته و اهداف بزرگی را در سر دارد.

ماروتا در جلسه معارفه خود گفت: "از امروز بخشی از باشگاه بزرگ اینتر خواهم بود و برای من این یک افتخار بزرگ محسوب می شود. حالا یک مقطع بسیار مهم در زندگی من شروع می شود؛ مقطعی که باید پیروزمندانه و موفق باشد."

روزنامه کوریره دلو اسپورت در چاپ امروز دو هدف بزرگ ماروتا را اعلام کرد: لوکا مودریچ و آنتونیو کونته.

در بخشی از گزارش این روزنامه ایتالیایی آمده است:"اینتر نیاز به یک رهبر، یک کارشناس و یک شخصیت بزرگ در خارج از میدان دارد؛ نام آن لوکا مودریچ است که گزینه ایده آلی خواهد بود. او پس از کسب توپ طلا در سطح بالایی حضور دارد و همانطور که پیرلو در یوونتوس حضور داشت؛ ماروتا برای تقویت اینتر نیاز به بازیکن همانند او در تیم جدیدش دارد. یک فصل و نیم از مدت قرارداد مودریچ باقی مانده و با توجه به اینکه او پیشنهاد جدیدی از رئال مادرید دریافت نکرده می‌تواند با فرا رسیدن فصل بهار تیم جدیدش را انتخاب کند. دیگر هدف ماروتا می‌تواند دوست صمیمی‌اش باشد. کاپیتان سابق بیانکونری طی سه سال حضور روی نیمکت  یوونتوس به قهرمانی دست یافت و در صورت ناکامی لوچیانو اسپالتی او می‌تواند گزینه اول سرمربیگری افعی‌ها باشد."

کونته اینترمیلان لوکا مودریچ جوزپه ماروتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر