کد خبر: 703022 A

مربی دروازه بان‌های استقلال تهران می‎‌گوید اشتباهات داوری روز گذشته رخ نمی‌داد سه امتیاز دیدار برابر پدیده به آنها می‎‌رسید.

اشکان نامداری مربی تیم استقلال تهران در گفت و گو با ایلنا درباره تساوی شب گذشته برابر پدیده مشهد اظهار داشت: صد در صد باید برنده بازی می‌شدیم، داور اگر کمی دقت می‌کرد می‌توانستیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

او درباره اشتباهات داوری ادامه داد: نمی‌دانیم چرا این اشتباهات داوری در حال تکرار شدن است و داوران ما باید کمی دقت کنند. به نظرم هم کمیته داوران و هم فدراسیون فوتبال باید انتخابات بهتری داشته باشند و این شبهه را از مردم که می‌گویند داوری به سود یک تیم خاص است را از بین ببرند. 

مربی استقلال درخصوص اینکه گفته می‌شود داوری‌ها به سود یک تیم خاص است، تصریح کرد: شواهد اینگونه نشان می‌دهد اما امیدوار هستیم که در این باره توضیح رسمی اعلام شود. فدراسیون باید برخورد با این اشتباهات را جدی‌تر کند تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

نامداری در پایان درباره برنامه نیم فصل بازیکنان استقلال گفت: فعلا با نظر آقای شفر دو روز تمرین می‌کنیم و سپس درباره تعطیلات و برنامه تمرینی آماده سازی نیم فصل دوم تصمیم گیری خواهد شد.ش

استقلال تهران اشکان نامداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر