کد خبر: 703016 A

مهاجم اسبق رئال مادرید و منچستریونایتد در پیامی به ستاره فرانسوی شیاطین سرخ گوشزد کرد تا برای بازگشت به روزهای اوجش بازیکنان سابق این تیم را الگوی خود قرار بدهد.

به گزارش ایلنا، مایکل اوون پیش از بازی حساس روز یکشنبه منچستریونایتد مقابل لیورپول در لیگ برتر انگلیس عملکرد بازیکنان ژوزه مورینیو را مورد هدف قرار داد. اوون در مصاحبه با BT Sport اظهار داشت: من فکر می‌کنم که او [پوگا] کاملا در یک کلاس جهانی در یک تیم خاص به نحوی خاص بازی می‌کند.

او ادامه داد: بازی‌های او را با ناامیدی تماشا می‌کنم زیرا می‌دانم بازی او از آنچه که ما طی هفته‌های اخیر دیده‌ایم بهتر است. من همیشه از او حمایت کرده‌ام چرا که فکر می‌کنم بستگی ندارد که تیم چگونه بازی کند یا اینکه سرمربی تیم چگونه از او درخواست داشته باشند.

اوون افزود: به نظرم سرمربی به دلیل سیستمی که بکار می‌برد تا حدی مقصر است. از زمانی که او به منچستر پیوسته همه بازیکنان تلاش می‌کنند تا او پیشرفت کند. من بابت این دیدگاه برای او بسیار متاسفم اما به عنوان یک بازیکن زمانی که شما نمایش پوگبا را تماشا می‌کنید ناامید کننده است، زیرا او هنوز همانند یک نوجوان 16 یا 17 ساله به دنبال یادگیری است.

بازیکن سابق منچستریونایتد و رئال مادرید بیان داشت: او باید بازی بازیکنی مانند پل اسکولز را تماشا کند تا ببینید که چگونه توپ را کنترل کند و نحوه مقابله با بازیکن حریف را بداند. فکر می‌کنم او تصمیمات بدی در بازی‌ها اتخاذ می‌کند که ناامید کننده است. اگر او تحت هدایت سرمربیانی مانند پپ گواردیولا و یورگن کلوپ بازی می‌کرد به نظرم او می‌توانست به یکی از بهترین بازیکنان جهان تبدیل شود اما در حال حاضر نمی‌توانیم بگوییم.

پرسپولیس تهران مایکل اوون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر