کد خبر: 702998 A

اشتباهات داوری زحمات کل مجموعه تیم را هدر داد

سرپرست باشگاه استقلال تهران اظهار داشت: فکر می‌کنم گل استقلال سالم بود و اکثر کارشناسان داوری روی سالم بودن آ‌ن صحه گذاشتند اما متاسفانه داور به راحتی مانع پیروزی استقلال شد

امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص تساوی این تیم مقابل پدیده اظهار داشت: استقلال بازی خوبی را مقابل پدیده انجام داد به خصوص در نیمه دوم که استقلال حاکم مطلق بازی بود فکر می‌کنم بچه‌های ما می‌توانستند این تیم را شکست دهند اما اشتباهات داوری زحمات کل مجموعه تیم را هدر داد.

وی در مورد گلی که استقلال به ثمر رساند و داور آن را مردود اعلام کرد ادامه داد: فکر می‌کنم گل استقلال سالم بود و اکثر کارشناسان داوری روی سالم بودن آ‌ن صحه گذاشتند اما متاسفانه داور به راحتی مانع پیروزی استقلال شد و زحمات کل تیم و هواداران که از راه دور برای دیدن پیروزی تیم‌شان به باشگاه آمده بودند هدر داد. استقلال بیشترین ضربه‌ها را از داوری خورده است و اگر این اتفاق نمی‌افتاد ما الان صدر جدول بودیم.

سرپرست باشگاه در خصوص اینکه آیا قرار است نامه‌ای به کمیته داوران زده شود افزود: قرار است نامه‌ای را برای کمیته داوران ارسال کنیم البته مطمئن هستم فقط یک تذکر و توبیخ از سوی کمیته داوران صورت می‌گیرد در حالی که دو امتیاز باارزش را از ما گرفتند. یک پیشنهاد به کمیته داوران می‌کنم و ان هم این است که در نیم فصل داوران خود را تقویت کنند تا دیگر این همه اشتباه در زمین صورت نگیرد.

فتحی در خصوص لیست ورودی و خروجی بازیکنان بیان کرد: در جلسه‌ای با وینفرد شفر خواهیم داشت لیست ورودی و خروجی را مشخص خواهیم کرد و تمام تلاش‌مان را انجام خواهیم داد تا بتهرین تیم را برای نیم فصل آینده برای حضور هر چه قدرتمندانه‌تر در آسیا و لیگ ببندیم.

استقلال امیرحسین فتحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر